Dôstojný pocit luxusu nadlho – Omladnut.sk

Dôstojný pocit luxusu nadlho

Hodinky boli, sú a budú vždy našou vizitkou, ktorá o nás v spoločnosti veľa napovie. Nie náhodou sme ochotný do nich investovať nemalé prostriedky. Slúžia nielen na sledovanie času ale aj ako módny doplnok, vizitka nášho štýlu a nádherný šperk, ktorý nám robí radosť v ktoromkoľvek okamihu dňa. Watch de Luxe pri príležitosti svojich 15-tich narodenín predstavila nádherné kúsky.

Koncepcia luxusnej ale srdečnej a príjemnej atmosféry pre  milovníkov kvalitných hodiniek, šperkov a doplnkov, umožnila značke rast a rozvoj v regióne. Po 15 rokoch sieť Watch de Luxe predstavuje štyri obchody v dvoch krajinách (Slovensko a Maďarsko) a stala sa dôležitým hráčom na lokálnych trhoch s hodinkami. V ich obchodoch nájdete skvelé značky ako Zenith, Breitling, Omega, TAG Heuer, Montblanc, Raymond Weil, Longines…Novým prírastkom do portfólia firmy je jedna z najviac cenených luxusných značiek sveta – Cartier. Tá si vybrala Watch de Luxe na svoju prezentáciu na Slovensku. Niektoré kúsky si môžete bežne zakúpiť v predajniach, alebo vám ich vyrobia na zákazku.

Hodinky Cartier odteraz môžete nájsť v predajni Watch de Luxe v Eurovea v Bratislave.

Watch de Luxe predáva značky ako Cartier, Zenith, Breitling, Omega, Tag Heuer, Montblanc, Raymond Weil, Longines, Certina, Tissot a pšerky Tresor Paris

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.