High fashion inšpirácia: Módna predpoveď na jar 2019 – Omladnut.sk

High fashion inšpirácia: Módna predpoveď na jar 2019

inspiracia jar

Potrebuje váš šatník po zime oživiť? Pozrite si zoznam trendov, inšpirovaný tými najznámejšími módnymi dizajnérmi.

Záplava béžovej

Medzi top farebné kombinácie na jar 2019 patrí nepochybne béžový look. Nejde o nudu, jednoduchosť či univerzálnosť, ale skutočne výnimočný fashion trend. Ak sa zaodejete do béžovej od hlavy po päty, vyzerať budete nielen štýlovo, ale i luxusne a sofistikovane. Béžovú na mólach predstavili aj známe módne domy ako Givenchy, Max Mara, Diór či Chloé so svojou kabelkou C bag.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Max Mara (@maxmara),

Neónové 80-te roky

Neón buď milujete alebo nenávidíte. Módne jazyky však tvrdia, že neónové farby 80-tych rokov sa opäť vracajú na scénu. Potvrdzujú to aj svetové dizajnérske značky ako Versace, Off-White, Balenciaga či Prada. Zatiaľ čo niektorí siahli po neónovej čipke či saténe, iní zvolili skôr ležérnejší štýl a bavlnené kúsky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laveena Rawat (@all.about.styling),

Deti kvetov

Ak vo vás drieme srdce divožienky, zrejme vás poteší ďalší trend, ktorý sa počas týždňov módy v najväčších módnych metropolách na mólach častokrát objavil. Ide o tzv. „Hippie style“, ktorý predstavili napríklad Stella McCartney, Prada. či Paco Rabanne. Pripravte sa na teplé dni strávené v batikovaných šatách, ručne farbených tričkách či džínsoch. Zručnejšie dámy, si podobný fresh kúsok zvládnu vyrobiť aj doma.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chic Consignment (@chicconsignment),

Robotnícky štýl

Fušovať pánom do inštalatérskeho sveta síce nebudeme, no ďalším fresh trendom sú aj nohavice v štýle monteriek, overal a opásané khaki bundy. Možno sa vám to zdá na prvý pohľad uletené, no práve takýto strih nohavíc pôsobí v kombinácii s peknou vizážou a vysokými opätkami veľmi sexy. Monterkový trend hlása napríklad Stella McCartney. Takúto kombináciu môžeme zaradiť niekde medzi elegantné safari „šmrncnuté“ drsnejším army štýlom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Hot Spot Fashion (@thehotspot.fashion),

Divočina

Áno, leopard či tiger v našich šatníkoch nie je žiadnou novinkou, no aj luxusné módne domy hlásajú, že v divočine ešte na chvíľu ostaneme. Malá zmena však nastala v posune týchto vzorov k elegantnejším štýlom. Leopardy tak nájdete na šifónových sukniach, ale i šatách alebo kostýmoch. Dolce & Gabbana’s dokonca pretavili takýto vzor do večerných rób.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fashion, Life & Style blog (@lifestylecatcher),

Toto bolo niekoľko trendov priamo z mól luxusných módnych značiek. To však nič nemení na veci, že podobné kúsky, veľmi jednoducho zoženiete i v bežne dostupných obchodoch. Ktorý najviac padol do oka vám?

.

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.