Veľkonočná výslužka od Kraft Foods pre malých aj veľkých šibačov – Omladnut.sk

Veľkonočná výslužka od Kraft Foods pre malých aj veľkých šibačov

Veľkonočné sviatky sú dlho očakávanou oslavou jari a nového života. Tradície spojené s Veľkou nocou dnes síce prežívame inak ako naši predkovia, napriek tomu tradičná šibačka, lahôdky od výmyslu sveta, maľované vajíčka a odmeny pre šibačov nechýbajú v žiadnej rodine. Ak sú aj vo vašej rodine prípravy na sviatky jari v plnom prúde, nezabudnite na sladké odmeny pre šibačov! Aké prekvapenie im pripravíte tento krát za to, že vás poriadne vyšibali a obliali tak, že na vás neostala ani nitka suchá? Spoločnosť Kraft Foods má pre vás pár tipov na veľkonočné dobrôtky, ktoré potešia všetkých – malých aj veľkých šibačov.

Bez vajíčok ani na krok! Čo by to bolo za Veľkú noc bez lahodných Milka plnených čokoládových vajíčok v obale, ktorý pripomína naozajstné vajíčka? V 136 gramovom balení nájdete 4 vajíčka z mliečnej čokolády z pravého alpského mlieka s delikátnou mliečnou, alebo kakaovou náplňou. Navyše v balení nájdete dve praktické lyžičky.

Odporúčaná cena: 4,39 EUR

K tradičným veľkonočným maškrtám od Milky patria Milka plnené vajíčka mini 122 g. Samostatne balené vajíčka z mliečnej čokolády nájdete v troch príchutiach – plnené mliečnym krémom s kúskami mandlí, s karamelom, alebo čokopenou. Bude ťažké vybrať si!

Odporúčaná cena: 3,29 EUR


Výslužka od Brumíka

Kamarát všetkých nezbedných šibačov BeBe Brumík prináša nové 300 gramové veľkonočné balenie obľúbenej maškrty s prekvapením na zadnej strane. Okrem 10 Brumíkov s lahodnou čokoládovou plnkou ich poteší kreatívny návod ako si spoločne môžete vyrobiť veľkonočného zajačika, kuriatko a macka Brumíka. Veľkonočné sviatky budú hravejšie ako kedykoľvek predtým!

Odporúčaná cena: 3,19 EUR

 

 


Brumíkov košík pre malých šibačov

Originálna novinka od Brumíka je ako stvorená pre malých šibačov. Pestrofarebný 240 gramový košíček plný chutných Brumíkov ukrýva hotový poklad! 4 Brumíkovia s mliečnou plnkou a 4 s čokoládovou plnkou a k tomu veľkonočná koleda vo veselom košíčku. Vďaka Brumíkovi budú pre malých šibačov tieto veľkonočné sviatky  nezabudnuteľné!

Odporúčaná cena: 2,59 EUR

Veľkonočné tipy od Milky

Ani vy si neviete predstaviť Veľkú noc bez klasických Naps zajačikov od Milky? Figúrka 115 gramového zajačika Naps v sebe ukrýva množstvo drobných čokolád Milka s veľkonočným dizajnom pre každého šibača.

Odporúčaná cena: 3,39 EUR

 

 

 


Tohtoročným veľkonočným prekvapením je Milka veľkonočný zajačik 60 g z lahodnej mliečnej čokolády plný chrumkavých mliečnych guličiek, o ktorého sa budú chcieť pobiť všetci malí aj veľkí šibači!

Odporúčaná cena: 1,49 EUR

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.