Fotoinšpirácia: Najkrajšia letná manikúra – Omladnut.sk

Fotoinšpirácia: Najkrajšia letná manikúra

nechty

Radi experimentujete so svojou manikúrou alebo len hľadáte vhodný tip na leto? Pozrite sa, čo je momentálne vo svete nechtov in!

Nechty si rovnako ako vlasy a pleť zaslúžia v lete extra dávku starostlivosti. Slnečné obdobie a opálená pokožka na rukách si priam žiadajú krásnu manikúru. Prinášame vám preto niekoľko trendy hitov ako svoje nechty počas leta upraviť.

Trendy 2018

Niet pochýb, že nechtový dizajn by mal byť počas leta pestrý, zábavný a pútavý. Neznamená to hneď, že vaše nechty musia žiariť všetkými farbami, glitrami a ozdobami, ktoré doma nájdete. Práve naopak, v jednoduchosti je krása a to v roku 2018 platí i pri nechtoch. Vyvarovať by ste sa mali príliš dlhým špicatým nechtom, ktoré už nejakú tu sezónu nie sú v móde. Uprednostnite namiesto toho zaoblenejší a prirodzený tvar nechtov. Toto leto sú in pastelové farby, ktoré nielen vo vašom šatníku, ale i na rukách krásne vyzdvihnú snedú pokožku. Nemusíte sa však báť ani iných farebných kombinácii. Tu je niekoľko inšpirácií na letnú manikúru, ktoré sme si pre vás pripravili.

Farbičky

Ostré hrany

Nude

Sladké ovocie

Biela

Ombré

Farebná francúzska

Nečakaná kombinácia

Ktorý z našich tipov na manikúru je váš nový letný favorit? Či už sa o svoje nechty staráte doma alebo navštevujete salón, vyjdite aspoň počas leta z komfortnej zóny a vyskúšajte nové, svieže kombinácie.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.