Dokonalosť oddychu – Omladnut.sk

Dokonalosť oddychu

Snívate o mieste, ktoré vám pre dokonalý oddych a relax ponúkne možnosti veľkého komplexu a útulnosť a starostlivosť  rodinného prostredia? Najlepší kúpeľný hotel v Maďarsku Spirit Hotel Thermal Spa v Sárvári nadchne aj najnáročnejších a najunavenejších klientov tak, že sa tam budú vracať stále a s radosťou.

 

Päťhviezdičkový Spirit Hotel je svojou rozlohou a kapacitou až 273 elegatných izieb a apartmánov veľkým komplexom. Jeho najväčším pokladom je 10 000m2 wellness a kúpeľov s nekonečnou ponukou procedúr a možností.

Filozofia hotela, ktorá sa odráža aj v jeho architektúre symbolizuje harmóniu štyroch živlov – zem, voda, vzduch a oheň nad ktorými dozerá piata esencia ducha (spirit).

Nečakajte nič všedné, architektúra a jedinečnosť tohto hotela je dotiahnutá do najmenších detajlov s cieľom vytvoriť dokonalú atmosféru. Komfort na najvyššej úrovni si môžete vychutnávať v nevšedne dizajnovaných bazénoch, v modernom alebo orientálnom štýle. Stĺpy, dekoračné mozaiky, mramorové dlaždice a vejúce priehľadné závesy vás opantajú štýlom antického chrámu. 25 metrový plavecký bazén má pod vodou špeciálne ozvučenie, čakajú vás gejzíry, perlivá voda, prúdiace potôčiky liečivej vody, bazény s masážnymi tryskami, deväť sáun, rituálne turecké kúpele Hammam, 88 liečebných miestností s možnosťou využiť viac ako 130 individuálnych procedúr z rozličných kultúr. Indická ayurvéda, thajské masáže, floating a egyptské kúpele.

Všetky procedúry sú zamerané na relaxáciu, detoxikáciu, revitalizáciu a omladenie organizmu.

Poklad pre všetkých

Srdcovou záležitosťou hotela je vlastný prameň liečivej vody s teplotou 46 stupňov, ktorý vyviera z hĺbky 1056 metrov a napúšťa sa do 11 bazénov. Všetky bazény sú denne zásobované čerstvou termálnou vodou bez akýchkoľvek chemických prísad. Voda má výnimočné zloženie, je príjemne mäkká, bez zápachu a je vhodná na liečbu chronických ochorení pohybového ústrojenstva, poúrazovú liečbu, ako základ wellness a skrášľovacích procedúr, pokožka je totiž po nej ako zamat.

Spirit Hotel Sárvár má aj jedinečné medicínske a kúpeľné centrum, aké nemá v Európe obdobu. Pod lekárskym dozorom ponúka rôzne preventívne, diagnostické a liečebné procedúry a najmodernejšie prístroje ako je napríklad E.I.S.

Súčasťou hotela je aj špičková laserová esteticko-dermatologická klinika Premium Dermal SPA.

Nesmieme opomenúť ani jedinečnú kuchyňu hotela, ktorá využíva predovšetkým regionálne a bioprodukty rastlinné i živočíšne. Pestrá ponuka jedál je skutočným kulinárskym zážitkom.

SPIRIT HOTEL Thermal SPA leží 130 km od Bratislavy uprostred krásnych lesov a v okolí sa nachádza sedem jazier.


 


 

Viac info na www.spirithotel.hu

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.