Konečne rozkladacia pohovka, na ktorej sa dá spať! – Omladnut.sk

Konečne rozkladacia pohovka, na ktorej sa dá spať!

Potrebujete ušetriť každý centimeter priestoru v byte či nocľah pre hostí? Máme pre vás ideálne riešenie! S novou radou sedačiek od spoločnosti Magniflex to bude hračka! Najväčší výrobca matracov s 50. ročnou tradíciou a zázemím vo viac než 80 krajinách sveta má riešenie, ktoré vás určite poteší. Tieto špeciálne navrhnuté pohovky neslúžia len na sedenie, ale aj na kvalitný každodenný spánok.

Elegantné prevedenie pohoviek disponuje špičkovým patentovaným (preklápacím) mechanizmom, ktorý ľahko premení krásnu sedačku na pohodlnú posteľ. Už viac nebudete spať na tom istom matraci na ktorom ste pred tým sedeli. Matrac určený na spanie je umne schovaný v sedačke a ukáže sa vám po preklopení pohovky.

Sedačky majú pevne oddelenú časť na sedenie od matraca na ktorom sa spí. Prístup k tomuto matracu je len po rozložení pohovky. Výhodou je tak maximálne hygienické prostrenie a snímateľné poťahy, ktoré bez akýchkoľvek problémov operiete. Bonus je úložný priestor, do ktorého pohodlne odložíte vankúš aj menším paplónom.

Magniflex ani v prípade pohoviek nezabudol na plnohodnotné matrace zo studenej a pamäťovej peny, ktoré v sedačkách nie sú umiestnené napevno, takže ich možete bez obáv zo zničenia po niekoľkých rokoch vymeniť.

Sedačky môžete kupovať samostatne, alebo ich zakomponovať do rohových sedačiek, ktoré už máte v doma. K dispozícii je rad kvalitných, elegantných, odolných látok a semišu v modernom farebnom prevedení. Dĺžka matracu pri všetkých typoch pohoviek je 190cm. Šírku matracu si môžete vybrať podľa typu sedačky, alebo kresla.

Údržba a čistenie: látky Daisy a Setter môžete oprať na 30 stupňov v práčke, čistenie mikroplyšu Daytona je možné len chemicky alebo suchým tepovaním.

Buďte trochu sebeckí a nešetrite na spánku! Pohovky značky Magniflex rôznych druhov a veľkostí nájdete v showroome Magniflex na Karadžičovej 12 v Bratislave.

Cena pohovky s posteľou sa pohybuje od 1500€.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.