Dodajte vášmu mäsku šmak omáčkami od SPAK – Omladnut.sk

Dodajte vášmu mäsku šmak omáčkami od SPAK

S novými omáčkami na mäso od Spaku vám ani nebude vadiť, keď v lete zájde slnko za mraky. Vaše taniere budú svietiť aj tak. Ochutnajte osviežujúcu grécku omáčku tzatziky alebo aromatickú omáčku so zeleným korením. Pre milovníkov ostrých jedál sú pripravené omáčky s hořčicou a pak tiež s bylinkami. Žiadna z omáčok neobsahuje ani konzervačné látky ani farbivá. Zárukou toho, že sú zložené z  tých naozaj najkvalitnejších prísad a surovín, sú spokojní zákazníci. Omáčky k mäsám SPAK získali v České republike cenenie „Voľba spotrebiteľov najlepšia novinka roku 2010“. Výborne sa hodí k mäsu, ryži, pečivu ako dip a samozrejme na marinovanie.

 

Štyri novinky na trhu

Bylinková omáčka

Jemná krémová omáčka s voňavými bylinkami, výborná ku všetkým druhom bieleho mäsa a zelenine. Tiež vhodná na grilované mäso, ako dip alebo marináda.

Horčicová omáčka s kôprom

Obľúbená omáčka navyše vylepšená kôporu, špeciálne vytvorená pre milovníkov ostrých chutí. Okrem výrazného korenie a kôporu v nej nájdete tiež pravú extragonovú hořčicu.

Omáčka Tzatziky

Tradičná grécka omáčka s osviežujúcou chuťou bieleho jogurtu, uhoriek a cesnaku. Nemusíte ju používať iba k mäsu. Táto omáčka je vynikajúca aj k pečeným zemiakom, pečivu a zelenine.

Omáčka so zeleným korením

Krémová omáčka s aromatickým zeleným korením je vynikajúca hlavne ku grilovanému a pečenému mäsu. Nenahraditeľná pre milovníkov hovädzích steakov a rybích špecialít, napríklad lososa.

Všetky omáčky sa dajú pred otvorením skladovať pri teplote do 25 ° C. Dajú sa kúpiť v širokej sieti obchodov a supermarketov v sklenených fľašiach veľkosti 250 ml za cenu od 1,69 Euro.

Ak sa o omáčkach a ďalších produktoch spoločnosti SPAK chcete dozvedieť viac, informácie nájdete na http://www.spak.cz/.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.