Pohodlná obuv pre modernú ženu: Iba módna značka alebo životný štýl? – Omladnut.sk

Pohodlná obuv pre modernú ženu: Iba módna značka alebo životný štýl?

Užívate si jednoduchosť a pohodlie, ale zároveň túžite po topánkach, ktoré majú štýl? Radšej uprednostníte praktické tenisky a topánky pred výstavnými lodičkami na vysokom podpätku? Potom je pre vás obuv značky Tommy Hilfiger ako stvorená!

Za ruchom veľkomesta

Je nevyhnutné, aby vaše nohy mohli dýchať, doprajte im preto čo najlepšiu starostlivosť. Výber správnych topánok je úplný základ a topánky Tommy Hilfiger majú niečo do seba. Nielen, že sú perfektne remeselne vyrobené, ale navyše sa v nich vaša noha bude cítiť ako v bavlnke.

Isté je, že vás budú baviť. Možno z nich tiež ucítite nádych rušných newyorských ulíc, alebo vám dokonca vdýchnu trochu inšpirácie. Prečo by aj nie? Príbeh ich tvorca rozhodne inšpiratívny je. Neveríte?

Miesto, kde sa ľudia budú baviť

Tommy Hilfiger sa narodil roku 1951 v newyorskom meste Elmira. Rodičia z neho chceli mať vyštudovaného strojára. On mal ale inú predstavu a bez váhania svoj sen nasledoval. Jeho prvý pokus nevyšiel tak celkom podľa predstáv. Skúsil to najskôr s vlastným obchodom, ktorý sa nemal podobať žiadnemu inému. Chcel vytvoriť miesto, kde by sa ľudia schádzali a nakupovali, ale bohužiaľ sa podarila len prvá časť jeho plánu.

Obchod sa stal miestom plným zábavy, diskoték a mnohých ďalších akcií, nákupné šialenstvo však nerozpútal. Tommy Hilfiger tak iba v dvadsiatich piatich rokoch zbankrotoval. Napriek tomu si zaumienil, že sa tým nenechá zdrviť a skúsil to znovu. Tentoraz ho jeho snaha vyniesla až do módnych výšin a zabezpečila mu nevídaný úspech. Meno Tommy Hilfiger sa stalo skutočným pojmom. Výrobky tohto nezabudnuteľného autora ležérneho štýlu denne vyhľadávajú tisíce ľudí po celom svete!

K veľkému cieľu jedine v sebavedomých topánkach!

Tiež máte veľký cieľ, ktorý sa vám zdá nedosiahnuteľný? Neviete, ako začať? Dôležité je správne vykročiť – sebavedomo, rozhodne a bez strachu. Topánky Tommy Hilfiger vám v tom pomôžu. Posilnia vašu sebaistotu a navodia vám pocit, že v tom nie ste sami. Stanete sa súčasťou komunity, pretože Tommy Hilfiger je oveľa viac, než len módna značka – je to životný štýl. Vyberte si vzdušné tenisky, jednoduché žabky alebo napríklad lodičky.

Už sa nebudete musieť obávať nečakaných prekážok, pretože váš krok bude pevný aj na neistej ploche.

Zlaďte sa

Výhodou je tiež to, že svoje topánky môžete perfektne zladiť s ďalšími doplnkami Tommy Hilfiger – s hodinkami, náramky, nohavicami aj jednoduchým športovým tielkom. Vytvorte si svoj vlastný štýl a naučte sa udávať smer aj pre ostatných.

PR správa

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.