Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

Čo trápi ženy: 10 najvyhľadávanejších otázok o kráse

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-05-06 21:47:55

Zaujíma vás, ktoré problémy zo sveta krásy riešili ženy za minulý rok najčastejšie? Prinášame vám rebríček desiatich „najgooglenejších“ otázok, ktoré ženy svojmu prehliadaču v roku 2016 položili.

 

1. Ako urýchliť rast vlasov?

Nuž keby jestvoval zaručený recept, zrejme by si tisícky žien po celom svete nenechávali umelo zahusťovať a predlžovať svoje vlasy. Každému pomáha niečo iné a niekomu skoro vôbec nič, no zaručene nič nepokazíte správnou životosprávou, vitaminovými doplnkami a najmä správnou starostlivosťou.

2. Ako odstrániť gélové nechty?

Auu ženušky, prečo si toto robíte? Ak už gélové tak kvalitne urobené, pravidelne dorobené a najmä žiadne domáce odstraňovanie. Najlepšie je nedostať sa do takéhoto kritického štádia a nechty si dať profesionálne odstrániť v salóne.

3. Ako vyčistiť make up štetce?

Tri krát hurá. Tento bod nás naopak veľmi teší. Je fajn, že ženy nezabúdajú ani na starostlivosť o kozmetické náradie. O to sa totiž rovnako ako o pleť treba dôkladne starať. Nečistoty zo štetcov najlepšie odstránite špeciálnymi sprejmi, ktoré dostanete v každej lepšej predajni s kozmetikou.

Make up štetce

4. Ako si natočiť vlasy?

Naozaj je toto jedna z najvyhľadávanejších otázok za uplynulý rok? Spôsobov ako si vytvoriť vlny je dnes už neúrekom. Za nás je overená klasická žehlička na vyrovnávanie vlasov, alebo špeciálne kulmy na natáčanie. Ak ste zástancom metódy bez teplého vzduchu, potom skúste roky používané natáčky.

5. Ako si vytvarovať obočie?

Odpoveď nie je celkom jednoznačná. Záleží to od typu a tvaru vašej tváre. Ako malá pomôcka vám môže poslúžiť aj obrázok nižšie. Ak by ste si s obočím predsa len nevedeli rady, určite sa obráťte na odborníka, s ktorým sa spoločne dopracujete k vytúženému looku.

6. Ako aplikovať rozjasňovač?

Či už korektor, alebo rozjasňovač určite neaplikujte na veľké plochy tváre. Dôležité je zvoliť vhodný, svetlý odtieň bez oranžového nádychu. Aplikátorov na rozjasňovač je niekoľko, za nás spomíname maličké hubky, ktoré pod líniu oka sadnú výborne. Na záver ho môžete ešte zafixovať transparentným púdrom.

7. Ako sa zbaviť vačok pod očami?

Na toto je len jedno zaručené riešenie. Poriadne sa vyspite. A nie raz ale pokiaľ možno čo najčastejšie si doprajte osem hodín spánku. V krízových situáciách odporúčame bod 6. Vyrobte si aj domáce medicíny na opuchnuté oči podľa našich rád.

8. Ako urobiť rybí chvost?

Rybí cop, alebo chvost vyzerá naozaj famózne a celková príprava pritom nie je nijak špeciálne náročná. Lepšie ako z obrázkov, či písaného textu to však pochopíte ak si na youtube nájdete video tutoriál, ktorý sa tejto téme venuje.

9. Ako si doplniť obočie?

Na dokreslenie obočka existujú ceruzky,  špeciálne tiene alebo gély. Semipermanentný gél na obočie môže byť výborný, v prípade ak sa chystáte navštíviť kúpalisko, či wellness. Predídete tak zbytočným trapasom a obočko bude krásne držať.

10. Čo je balayage?

Balayage je špecifický typ farbenia, ktorý sa za minulý rok stal naozaj obrovským hitom. Možno o tom ani neviete a predsa ste sa s ňou už stretli. Je podobná ombré, len o čosi prirodzenejšia,  pričom svetlejšie odtiene idú viac do „stratena“.

Pomohli vám tieto rady?

Tak čo hovoríte milé dámy? Stotožnili ste sa s beauty otázkami, ktoré nežné pohlavie riešilo za uplynulý rok najčastejšie, alebo vás zaujíma celkom niečo iné? Tešíme sa na vaše názory v komentároch.

Najnovšie články

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva 

Ako spoznať, že nastal správny čas na výmenu matraca