Chráňte vaše vlasy pred slnkom účinne – Omladnut.sk

Chráňte vaše vlasy pred slnkom účinne

V lete zvykneme vyberať opaľovací krém, podstupujeme skrášľovacie kúry a chudneme do bikín. Pri tomto zhone sa stáva, že na vlasy zväčša zabudneme. A práve ich kvalita závisí od správnej ochrany a starostlivosti.

V lete sú vlasy extrémne namáhané. Slnečné lúče dokážu poškodiť kutikulu- ochrannú vrstvu, ktorá obklopuje a chráni vlas zvonku. Lúče potom preniknú dovnútra a vlas vysušia. Vlasy slabnú, horšie odolávajú slnečným lúčom a strácajú farbu.

Chráňte sa!

Počas pobytu na slnku by sme mali vlasy, ale aj vlasovú pokožku chrániť vhodnou prikrývkou z priedušného materiálu. Je tiež potrebné počas leta vymeniť obľúbený šampón a kondicionér za prípravky, ktoré sa špecializujú na starostlivosť o vlasy počas leta. Viete, ktoré sú pre vaše vlasy najlepšie?

Prípravky vhodné na používanie počas horúcich dní by mali mať UV filtre a zároveň vyživujúce a ochranné zložky, ktoré vlasy po parnom dni očistia, zregenerujú a vyživia. Nechránený vlas môže počas leta stratiť až 30 % hydratácie, je suchší, lámavejší a zaslúži si dvojnásobnú starostlivosť. Doprajte mu výživu s výrobkami JOICO!

Leave-In Rescue Treatment

Úžasné vyživujúce sérum, ktoré môžete použiť aj ako masku! Počas leta vlasy ideálne zásobuje dôležitými látkami a zanecháva ich hodvábne jemné.

K-PAK Restorative Styling Oil

Olej je vhodný na suché a farbené vlasy, ktorým prepožičiava lesk a predlžuje farbu aj počas vášho pobytu na slnku!

Vaše vlasy budú dlhodobo chránené pred škodlivými UV lúčmi a vysušovaním.

Moisture Recovery Leave-in Moisturizer

Nezmývateľný kondicionér v spreji dokonale hydratuje vlasy, uvíta ho každá plážová taška alebo kabelka počas teplých dní.

Vlasy chráni pred vysušením počas celého dňa. Môžete si ním dokonca osviežiť aj pleť!

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.