Výsledky testovania zpevňujúceho a zoštíhľujúceho telového ošetrenia SOTHYS – Omladnut.sk

Výsledky testovania zpevňujúceho a zoštíhľujúceho telového ošetrenia SOTHYS

Sothys prináša do salónov nový zoštíhlujúci  a spevňujúci personalizovaný program. Odborníčka vám na základe diagnostiky vyberie ošetrenie špeciálne pre vás. Teória hovorí, že účinnosť tohto ošetrenia je naozaj vysoká, až 92%  zákazníkov je spokojných s výsledkom, ktorý vidia aj mesiac po absolvovaní ošetrení. Po desiatich ošetreniach uvádzajú klienti až o 28cm3 menej v objeme stehien a 1 číslo menšie oblečenie v páse.

 

Pri ošetrení je aplikovaný špeciálny peeling/zábal, účinné sérum podľa typu celulitídy a zoštíhlujúci masážny fluid pri zoštíhlujúcej 30 minútovej masáži.

V účinnej a efektívnej starostlivosti potom môžete pokračovať aj doma s cielenými prípravkami medzi ktoré patrí 14 denná šoková kúra na celulitídu, ktorej sa chcete okamžite zbaviť alebo intenzívny zoštíhlujúci produkt aj pre odolnú celulitídu.

Ako to dopadlo

Testovanie ošetrenia absolvovali dve čitateľky, obe sa zhodli na tom, že i keď to nie je relaxačný druh ošetrenia, bolo príjemné. “Spočiatku som sa trochu hanbila, ešte som nebola na telovom ošetrení,” uviedla Lucia. Žiaľ u nás sú telové ošetrenie ešte stále pozadu za tvárovými, v zahraničí je to opačne.

Ošetrenie prebiehalo celé na lehátku, nebolo potrebné sa medzi tým sprchovať, všetky prípravky naniesla kozmetička a odstránila bez problémov. Prípravky boli veľmi príjemné aj vôňou aj konzistenciou. Náročnejšia bola špeciálna zoštíhlujúca masáž, ktorá mala za cieľ vpraviť prípravky do pokožky a zvýšiť tak účinnosť aktívnych látok.

Ošetrenie rozlišuje tri druhy celulitídy – tukovú, vodnú a vláknitú a podľa toho prispôsobuje produkty a postup.

Počas 75 minútového ošetrenia je nanášaný špeciálny zoštíhlujúci peeling/zábal, 3 účinné séra pre zvýšenie efektívnosti, zoštíhlujúci masážny fluid so špeciálnou textúrou prispôsobenou použitiu pri masáži. Súčasťou je zoštíhlujúca 30-45 minútová masáž.

Ošetrenie môže byť prispôsobené aj pre pánov a venuje sa aj partiám, ktoré doteraz zostávali opomenuté. Napríklad u dám ruky a ramená.

Výsledky boli rozpoznateľné okamžite, testujúce hovorili o zjemnení a spevnení pokožky, lepšej hydratácii, akomsi prebudení pokožky a celkovo výbornom pocite. Viditeľné zlepšenie nastalo aj pri celulitíde.

Ošetrenie je  v porovnaní s inými spôsobmi boja proti tukovým bunkám a celulitíde veľmi pohodlné a efektívne.

viac info na www.sothys.sk

http://www.sothys.sk/eshop/.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.