CHANGHONG séria 888 – dizajnérska novinka z Nymburku – Omladnut.sk

CHANGHONG séria 888 – dizajnérska novinka z Nymburku

Vychutnajte si chvíle pohody a poriadnej zábavy s LED televízorom EF24F888SD značky CHANGHONG, ktoré sú vyrábané v Nymburku. Nový model sľubuje atraktívny strieborný minimalistický dizajn a kvalitné pozeranie.

Moderná ultratenká (29,9mm) FULL HD LED obrazovka modelu z nového radu 888 prináša naozaj kvalitný a ostrý zážitok! Kryštáľovo čistý obraz zasadený do tenkého strieborného rámu s leštenou povrchovou úpravou skvele doplní vašu domácnosť. Horúca novinka z nymburskej továrne má v sebe zabudovaný satelitný prijímač a zároveň umožňuje aj 12V napájanie. Takže napríklad ani v stojacej kolóne na diaľnici nemusíte oželieť televízny program, ktorý ste chceli vidieť.

Televízor ponúka nielen pripojenie pre USB využiteľné na počúvanie hudobných nahrávok či sledovanie filmov, záznamov z videokamier a fotoaparátov, ale zároveň aj aplikáciu PVR, ktorá umožňuje jednoduché nahrávanie vašich obľúbených programov priamo do televízora bez akejkoľvek  potreby videokaziet alebo DVD!

Televízory  značky CHANGHONG garantujú vynikajúcu kvalitu za nízke ceny a v prípade novej série 888 aj dizajn podľa posledných trendov.

S cenou 266,18 EUR, (uhlopriečka 61 cm) za model získate bezkonkurenčnú porciu zábavy za rozumné peniaze.

Televízor CHANGHONG môžete kúpiť v predajniach reťazcov OKAY, Metro, Datart a mnohých predajniach nezávislého trhu a on-line predajcov.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.