Prírodný hodváb dokáže s vlasmi zázraky – Omladnut.sk

Prírodný hodváb dokáže s vlasmi zázraky

Máte vlasy zničené, polámané, skrátka škaredé? Nepomáhajú kúry, zábaly, žiadne prípravky? Naše vlasy dostávajú zabrať. Zmeny počasia, slnko, mráz, farbenie, fénovanie, namáhanie. Existuje mnoho spôsobov ako im dodať potrebnú silu a energiu, nie všetky sú však naozaj efektívne  a účinné. Takmer zázračne na vlasy pôsobí prírodný hodváb.

 

Prírodný hodváb obsahuje 17 z 19 aminokyselín samotného vlasu. Vďaka tomu dokáže rekonštruovať poškodené partie hladko uzatvárajúc kutikulu. Posilňuje pevnosť vlasu a zabraňuje poškodeniu stylingovými prostriedkami. Dokáže vlasy obnoviť a omladiť tak aby boli jemné, pružné a lesklé.

Hodváb je síce synonymom luxusu a jemnosti, má však najsilnejšiu väzbu na svete, rovnako ako oceľ. Dokáže vlasy reparovať zvnútra von a posilniť ich tak, že budú objemnejšie a hustejšie. Zároveň zlepšuje pružnosť a poskytuje dlhší a stabilnejší výsledok tvarovania i farbenia vlasov. Jeho trojdimenzionálna štruktúra v tvare trojuholníka sa prejavuje trojdimenzionálnym odleskom. Vlasy chráni proti teplu, zime, vlhkosti a UV žiareniu.

Tip redakcie:

kozmetika BIOSILK obsahuje prírodný hodváb. Vynikajúca je Silk Therapy.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.