Akú farbu auta máme najradšej? – Omladnut.sk

Akú farbu auta máme najradšej?

Vysnívali ste si svojho štvorkolesového miláčika dokonale? Akej by mal byť farby? Naše sny sa však od reality často odlišujú a pri kúpe inklinujeme ku konzervatívnejším farbám. Napriek tomu, že výrobcovia vymýšľajú stále nové a atraktívne farby karosérie.

Najobľúbenejšou farbou áut značky Škoda sa v minulom roku stali biela, čierna a strieborná. Slovenskí šoféri teda neradi experimentujú a pri voľbe farby sú konzervatívny.

Vôbec najobľúbenejším farebným odtieňom je Biela Candy, ktorá sa ponúka k automobilu bez príplatku. Biela farba stelesňuje pocit čistoty a poriadku, takže majitelia bielych automobilov kladú veľký dôraz na detail. Bielu farbu tiež volia ľudia, ktorí sú na cestách tolerantní voči ostatným šoférom. Bielej tesne sekunduje najtmavší odtieň – Čierna Magic s perleťovým efektom. Úhľadná čierna farba predstavuje silu a autoritu. Majitelia, ktorí volia čiernu farbu sú sebavedomí a seriózni šoféri. Treťou najčastejšie volenou farbou karosérie vozidiel ŠKODA je konzervatívna Strieborná Briliant s metalízou. Strieborná farba kedysi predstavovala prestíž a luxus. Dnes je tento odtieň považovaný za neutrálny, ktorý na žiadnom modeli nič nepokazí.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.