Ako dobre vyzerať v plavkách? – Omladnut.sk

Ako dobre vyzerať v plavkách?

Leto sa nezadržateľne blíži a každým dňom je teplejšie a teplejšie. Väčšina z nás sa snaží na rýchlo zhodiť ešte posledné kilá, aby sme dobre vyzerali v plavkách. Ak však chceme dobre vyzerať v plavkách je dôležité si správne vybrať aj samotné plavky.

 

Najdôležitejší je typ a farba

Ak chcete v plavkách naozaj vyzerať dokonale, musíte si dať záležať na dvoch veciach. V prvom rade si vybrať typ plaviek, ktorý presne sadne na vašu postavu a po druhé, vybrať tú správnu farebnú kombináciu.

Pre malé prsia

Najskôr sa pozrime na vrchný diel plaviek. Ten treba prispôsobiť hlavne veľkosti poprsia. Najväčšou chybou sú trojuholníkové plavky na malé prsia. Sú síce veľmi obľúbené hlavne u mladších dievčat, ale v nich vaše malé prsia úplne zaniknú. Ideálnou kombináciou v tomto prípade sú všité vypchávky a volániky.

Pre veľké prsia

Pre ženy s väčším poprsím nie je jednoduché si zvoliť vhodné plavky. V prvom rade by plavky mali spevniť prsia, aby žene príliš nezavadzali a aby ste sa vyhli prípadným faux pas. V tomto prípade by ste mali preferovať plavky so zapínaním za krkom a so širšími ramienkami. Plavky by tiež mali obsahovať kostice, ktoré pomôžu pri spevňovaní poprsia.

Krajnou možnosťou sú samozrejme aj jednodielne plavky, ktoré sú určené hlavne pre moletky, i keď dizajnéri sa v posledných rokoch s nimi vyhrali tak, že sú čoraz viac trendy a siahajú po nich aj štíhle ženy.

Plavky prispôsobte farbe pokožky a budete dokonalá

Prejdime k farbe. Farbu plaviek treba prispôsobiť hlavne k farbe vašej pokožky. Ak máte hnedú pokožku, tak ideálne sú bledé farby. Napríklad biela alebo žltá. Naopak by to malo byť u žien s bledou pokožkou, pre ktoré ideálnou farbou môžu byť bledšie odtiene červenej alebo zelenej. Pre jemne opálené ženy je najvhodnejšou určite hnedá farba, ale rovnako aj biela môže byť veľmi zaujímavá. I keď farba je často čisto vecou vkusu a neexistujú univerzálne rady platné pre všetky ženy.

Prihliadajte aj na cenu, aby vám zostali aj peniaze za dovolenku a nemuseli ste plavky nosiť len doma vo vani.

viac na www.astratex.sk

foto: astratex.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.