Najkrajšie Slovenky 2012 líči Marionnaud v spolupráci s Artdeco – Omladnut.sk

Najkrajšie Slovenky 2012 líči Marionnaud v spolupráci s Artdeco

Úspešná sieť francúzskych parfumérií Marionnaud a spoločnosť Artdeco sa stali partnermi prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2012. Cieľom oboch značiek je podporiť krásu dievčat prostredníctvom profesionálneho individuálneho prístupu a kvalitnej kozmetiky.

Každý deň krásna
Marionnaud spolupracuje s exkluzívnymi značkami z oblasti inovatívnej a prémiovej dekoratívnej kozmetiky určenej pre dokonalé líčenie. Hlavnou víziou značky je uspokojovať individuálne želania a potreby žien prostredníctvom profesionálneho a individuálneho prístupu. Z centra diania v Paríži vám parfumérie Marionnaud ako prvé prinášajú svetové exkluzívne značky za výborné ceny. „Je pre nás veľkou cťou byť partnerom tohto výnimočného projektu. Chceme ponúknuť dievčatám stať sa ich každodenným spoločníkom na ceste k  výnimočnosti a kráse,“ uviedla Katarína Vajsová, marketing & PR manažérka parfumérií Marionnaud. Skvelé vlastnosti prémiovej kozmetiky teraz budú môcť oceniť aj finalistky 17. ročníka najprestížnejšej súťaže krásy na Slovensku. Značka MARIONNAUD sa stala oficiálnym partnerom projektu Miss Slovensko 2012.
Marionnaud si za partnera v líčení najkrajších Sloveniek vybrala exkluzívnu značku Artdeco, ktorá je známa nielen v západnej Európe pre svoj punc kvality, široký výber produktov ale taktiež vďaka prepojeniu s modelingom. „Veľmi nás teší, že na túto tradíciu môžeme nadviazať aj na Slovensku,“ povedal Ing. Pavel Bobošík, riaditeľ spoločnosti BCM, a.s., ktorá značku zastupuje v Českej a Slovesnkej republike.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.