3-4 kg dolu za mesiac a bez hladovania – Omladnut.sk

3-4 kg dolu za mesiac a bez hladovania

Zdravé jedenie a chudnutie bez toho, aby ste museli behať po nákupoch, variť, rátať kalórie a vôbec, akokoľvek sa starať. O všetko sa postarajú iní, pochopiteľne na to školení ľudia. Jediné, čo musíte vy, je jesť. Pekne krásne päťkrát denne. Žiadny hlad, žiadny stres.

 

eDiéta je nový zdravý životný štýl, ktorý sa postará o to, aby ste za mesiac bez hladovania a námahy zdravo schudli o 3 – 4 kilogramy a nielen preto sa cítili zdravšie, krajšie, fit a v pohode. Hovorí sa jej aj krabičková diéta. Prečo? Jedlá pripravujú šikovní kuchári pod gesciou dietológa a trénerov. Vy sa nemusíte strať o nič, každý deň vám do práce alebo domov, presne podľa vášho želania, doručia vyváženú, čerstvú, chutnú a pritom zdravú stravu na celý nasledujúci deň. V eko taške budete mať v krabičkách pekne zabalené raňajky, desiatu, obed, olovrant i večeru.

Jedlá na mieru

Všetky jedlá sú plnohodnotné, pripravené v najmodernejších parných konvektomatoch, ktoré zachovávajú výživovú hodnotu potravín. Jedálny lístok je bohatý, aj keby ste sa takto stravovali dlhšie, nehrozí, že by ste jedli dookola to isté.

Naopak, bude v ňom všetko, mäso, ryby, syry, zelenina aj ovocie a čuduj sa svete, nhádu sa aj zdravé sladké maškrty. Ak niečo nejete, lebo vám to nedovolia chuťové poháriky alebo zdravotný stav, nemusíte to zo svojich krabičiek vyhadzovať, vôbec to v nich nenájdete. eDiéta znamená individuálny prístup, jedálniček ušitý na mieru a podľa želania. Na svoje si prídu nielen ženy, ale aj muži, gurmáni, diabetici, celiatici, vegetariáni…

Diéta bez jojo efektu

Zrejme neexistuje človek, ktorý by ešte nejakú diétu nevyskúšal. No achillovou pätou aj tej najlepšej diéty je, že keď s ňou prestaneme – pretože život a okolnosti nám vždy nedovoľujú variť si všetko podľa seba – zhodené kilá sa zvyčajne vrátia. Prípadne aj s nejakým tým úrokom. S eDiétou to nehrozí, pretože program krabičiek môžete využívať tak dlho, ako sa vám žiada. Celodenná strava sedem dní v týždni bez akejkoľvek námahy, to je potom chudnutie hračka! Cvičenie alebo fyzická aktivita nie sú podmienkou, hoci 20 minút chôdze denne účinok nových stravovacích návykov iba zefektívni!

Je vysoko pravdepodobné, že eDiéta sa stane vašou novou kamarátkou, pretože vás podrží, nasýti, ušetrí čas a urobí z nás novú a spokojnejšiu bytosť.

www.edieta.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.