Zlaté sérum ETANI GT s kúskami 24 karátového zlata a elastínom – Omladnut.sk

Zlaté sérum ETANI GT s kúskami 24 karátového zlata a elastínom

Luxusné zlaté sérum s kúskami pravého, 24. karátového zlata. Spevňujúce zlaté sérum s elastínom proti vráskam, určené pre zrelú pleť nad 30 rokov. Zlato bolo oddávna uznávané pre svoje skrášľujúce vlastnosti. Zlato v našom sére je známe ako mikro zlato. Jedná sa o kúsky pravého 24K zlata.

Redukuje jemné vrásky a linky. Znižuje poškodenia od slnka a bojuje proti stareckým škvrnám. Regeneruje pleť na princípe bunkovej terapie, podporuje vznik nových buniek.Elastín obsiahnutý v sére podporuje tvorbu vlastného kolagénu v pleti a redukuje vlásky, tým navracia pleti pružnosť.Navyše dostane pleť vďaka obsiahnutému zlatu žiarivý nádych Rozmaznávajte sa zlatom – hitom ktorý práve letí! Omladenie pleti pomocou zlatej terapie s vločkami z pravého 24 K zlata. Regenerácia pleti na princípe bunkovej terapie podporuje vznik nových buniek v pleti. Naša nová formula s časticami z pravého zlata na prírodnej báze okamžite stimuluje produkciu nových buniek. Regeneruje bunky existujúce. Sérum obsahuje prírodné organické bylinné výťažky, peptidy, silné antioxidačné vitamíny, kolagén a elastín. Toto zloženie sa vzájomne podporuje a okamžite regeneruje pleť čím zmierňuje príznaky starnutia.Aplikácia: nanášajte na čistú pokožku tváre alebo krku, jemne vmasírujte do pokožky. Sérum obsahuje častice zlata, čo dodáva pokožke mladosť, krásu, sviežosť, pevnosť a pružnosť.

Zloženie: sérum s kúskami z pravého zlata, Golden Ion, Elastín, Sodium hyaluronate, Aloe vera, Sodium PCA, Essebxe extract, Palmitoyl hexapeptid, Butyl glycol, Camomile extract, Carbomer, Disodium EDTA, Alantoín, Licorice extract, Metyl isothiazolinone

Balenie: 30 ml

Odporúčaná cena: 92 Euro.

Zlaté sérum je možné zakúpiť na  www.etani.sk, alebo vo vybraných predajniach na území Slovenska.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.