ZDRAVÁ KRÁSA S WELLNESS BY ORIFLAME – Omladnut.sk

ZDRAVÁ KRÁSA S WELLNESS BY ORIFLAME

K jedným z najčastejších novoročných predsavzatí nežného pohlavia bezpochyby patrí záväzok schudnúť kilo, dve a cítiť sa výborne. Všetky predsa chceme na fotkách z letnej dovolenky vyzerať k svetu. Od nového roka je už ale poriadne ďaleko a mnohé z nás ešte „nestihli“ popracovať na krajších krivkách či zdravšej pokožke. Čoraz viac žien si však uvedomuje, že krása ide ruka v ruke so zdravím. Darmo sa budeme natierať vyberanými krémikmi a trápiť v posilňovni, keď nedoprajeme svojmu telu potrebnú výživu zvnútra. Práve účinné látky produktov Wellness by Oriflame s vitamínmi a minerálmi vlievajú do žíl stratenú energiu, regenerujú bunky a telu dodávajú zdravú krásu.

 

Chudnite zdravo

Zhadzovanie neželaných kíl s ohľadom na zdravie organizmu by malo začať zmenou životného štýlu s vyváženou stravou a užívaním Kokteilu Natural Balance. Ten vám pomôže potláčať chuť na sladké, aby vaše chudnutie bolo jednoduchšie. Kokteil Natural Balance má nízky glykemický index, čo znamená, že znižuje úroveň inzulínu a napomáha znižovaniu hmotnosti. Takisto účinne vyrovnáva hladinu cukru v krvi, čím redukuje chuť do jedla a zároveň poskytuje optimálnu výživu. Nájdete ho v troch príchutiach: jahoda, vanilka, čokoláda.

Mladosť a energia

Je známe,  že jedným z nevyhnutných predpokladov pre dlhší a zdravší život žien aj mužov je obmedzenie príjmu kalórií a optimálny príjem vitamínov, minerálov, antioxidantov a ďalších účinných živín. Jeden Wellness balíček denne je skvelý začiatok! Je určený zvlášť ženám a zvlášť mužom vzhľadom na rozdielnu fyziológiu a telu dodáva potrebné stopové prvky spolu s esenciálnymi mastnými kyselinami:

zabezpečí telu denný príjem živín, vitalitu a duševnú pohodu

vyhladzuje, vyživuje a hydratuje pleť zvnútra

zlepšuje výdrž a výkon svalov

podporuje mozgovú činnosť

napomáha zdraviu srdcovocievneho systému

podporuje imunitný systém

Antioxidantmi proti starnutiu

Komplex Swedish Beauty je jedinečným zdrojom astaxantínu s klinicky preukázanými účinkami na krásu a fyzický výkon. Astaxantín je prírodný rastlinný pigment so silnými antioxidačnými vlastnosťami. Získava sa zo švédskych morských rias,  ktoré majú na zdravie a krásu priaznivý vplyv. Je vysoko účinný v boji proti ultrafialovému UV žiareniu, ktoré dlhodobým pôsobením spôsobuje vážne poškodenie kože. Astaxantín neutralizuje voľné radikály a zabraňuje poškodeniu svalov, čím ich chráni pred degeneráciou. Pomáha nielen zvýšiť svalovú vytrvalosť znížením hladiny kyseliny mliečnej v organizme, ale umožňuje aj rýchlejšie zotavenie svalov po namáhavej činnosti. Navyše chráni kožu, redukuje vrásky  a umožňuje jej regeneráciu neutralizovaním voľných radikálov.

Rybí olej pre zdravé srdce

Rovnako ako vitamíny, aj omega mastné kyseliny je nevyhnutné získať zo stravy, keďže telo si ich nedokáže samo vytvoriť. Rybí olej vysokej kvality s obsahom omega 3 mastných kyselín DHA a EPA nájdete vo výživovom doplnku Kapsuly Omega 3. Omega 3 mastné kyseliny sú súčasťou všetkých membrán v tele vrátane pleťových. To znamená, že vedia udržať pleť hydratovanú a silnú. Omega 3 mastné kyseliny navyše podporujú funkcie mozgu a srdcovocievneho systému.

Multivitamíny a minerály

Tablety multivitamínov a minerálov Wellness sú vyvinuté tak, aby pokryli odporúčané denné množstvo vitamínov a minerálov pre potreby dospelého človeka. Vyvážená kombinácia 12 vitamínov a 6 minerálov so zvýšeným množstvom selénu a horčíka podporuje zdravie a výkonnosť. Tablety boli vyvinuté v dvoch variantoch, pre špecifické potreby mužov a žien.

Krásne vlasy a zdravé nechty

Každá žena vie, že na zdravie vlasov a nechtov pôsobí množstvo faktorov. Vlasom škodí zima, ale aj intenzívne slnečné žiarenie, nechty trpia pri nadmernom namáčaní, ale aj opakovanom nanášaní a odstraňovaní laku. K tomu sa často pridá nevyvážená strava a nedostatok vitamínov. Základné živiny na posilnenie kožných derivátov nájdete vo Vyživujúcom komplexe na vlasy a nechty. Redukuje vypadávanie vlasov, pomáha odstraňovať problém slabých, lámavých vlasov a štiepajúcich sa nechtov.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.