Objavte svoju druhú krásu so značkou WELEDA – Omladnut.sk

Objavte svoju druhú krásu so značkou WELEDA

Značka prírodnej bio kozmetiky Weleda predstavuje svoj najnovší rad telovej a pletovej starostlivosti pre ženy, ktoré našli svoju cestu životom, veľkú časť už prešli a teraz sa chcú venovať aj samy sebe. Vychovali deti, možno už majú aj vnúčatá, realizovali sa v zamestnaní aj v osobnom živote a teraz sa starajú o seba a svoju krásu. Sú stále aktívne a majú čas na svoje koníčky, cestovanie… Nový rad starostlivosti o pokožku a pleť Weleda s pupalkou spĺňa všetky potreby zrelej pleti a vo svojej komplexnosti berie starostlivosť o ňu celistvo. Zdôrazňuje individualitu, charizmu a krásu každej ženy.

Od súmraku do úsvitu žiaria žlté kvety

Kľúčovú rastlinu v tomto rade zohráva pupalka dvojročná, ktorej žlté kvety kvitnú za súmraku. Počas niekoľkých minút sa kvety otvoria a zostávajú otvorené počas celej noci, až do rána. Veľké žlté kvety osvetľujú okolitú temnotu a spájajú tak starý a nový deň.

Olej z pupalky pomáha stimulovať prirodzený obranný systém a regeneračné procesy v zrelej pleti. Olej zo semien tejto všestrannej rastliny obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny linolenovej (až 85%) a kyseliny gamalinolenovej (až 15%), ktorých produkcia v pokožke vekom klesá. Obe mastné kyseliny zohrávajú významnú úlohu v metabolizme tukov v pokožke a sú dôležité pre tvorbu kožnej bariéry. Pupalkový olej chráni pokožku pred stratou vlhkosti, odstraňuje hrubšie miesta a podporuje rast buniek a regenerácie.

Po celé desaťročia svojho života plnili ženy očakávania ostatných v práci aj v rodine. V zrelom veku, keď potomkovia vyletia z hniezda, hľadajú tieto ženy nový duševný a životný rozmer. Rovnako ako sa pupalka oslobodila od zabenutého rytmu sveta rastlín a kvitne až v noci, zrelá žena sa odpútava od predchádzajúcich každodenných povinností a vedome sa chopí novej príležitosti, začne dôverovať svojej intuícii viesť život novým spôsobom. S pupalkou majú ženy v zrelom veku veľa spoločného. Pupalka ich podporí, aby svoju individualitu objavili. Poskytuje zrelej pleti so sklonom k vysušovaniu látky a impulzy, ktoré stimulujú jej metabolizmus.

WELEDA Pupalkové revitalizačné telové mlieko

Telové mlieko s príjemnou kvetinovou drevitou vôňou pomáha intenzívne regenerovať pokožku. Posilňuje ju a dodáva dlhodobú starostlivosť. Pupalkový olej zvyšuje jej pružnosť a dokáže pokožku rozžiariť. Extrakt z pupočníka ázijského má pozitívne účinky na premenu kolagénu a celkovú regeneráciu buniek.

Prírodný produkt s certifikáciou NATRUE. Vhodný aj pre vegánov.

Tip Weleda: Ak na noc pridáte do telového mlieka niekoľko kvapiek Revitalizačného oleja s pupalkou, bude mlieko ešte bohatšie a účinnejšie.

Obsah: 200 ml

Odporúčaná MOC: 16,95€

WELEDA Pupalkový revitalizačný telový olej

Pupalkový revitalizačný telový olej dokáže opäť aktivovať prirodzenú funkciu kože. Rýchlo sa do pokožky vstrebáva a pomáha jej intenzívne regenerovať. Olej zo pšeničných klíčkov obsahuje zložky s vysokými antioxidačnými účinkami (vitamín E), vďaka čomu stimuluje prirodzený ochranný systém pleti. Jojobový olej zvyšuje jej pevnosť a pružnosť a intenzívne ju hydratuje.

Tip Weleda: Naneste olej na vlhkú pokožku po sprche, alebo po kúpeli. Olej sa najlpšie absorbuje do vlhkej pokožky a týmto spôsobom ju najefektívnejšie hydratuje.

Prírodný produkt s certifikáciou NATRUE. Vhodný aj pre vegánov.

Obsah: 100 ml

Odporúčaná MOC: 17,45€

WELEDA Sprchovacia emulzia pupalková revitalizujúca

Doprajte svojej pleti revitalizáciu už pri sprchovaní. Krémová konzistencia Pupalkového revitalizačného sprchovacieho krému pokožku nevysúša, ale dodáva jej zamatovú jemnosť. Obsiahnutý olej z pupalky a makadamových orechov zachováva prirodzenú vlhkosť pokožky a chráni ju pred vysušovaním. Mierne povrchovo aktívne látky na prírodnej báze jemne čistia pokožku. Olej z makadamových orechov zanecháva jemný ochranný film.

Prírodný produkt s certifikáciou NATRUE. Vhodný aj pre vegánov.

Obsah: 200 ml

Odporúčaná MOC: 7,95€

WELEDA Pupalkový revitalizačný krém na ruky (v predaji od 1.11.2014)

Hebký krém s pupalkovým olejom a bambuckým maslom sa ľahko vstrebáva do pokožky a pomáha intenzívne regenerovať pokožku rúk, ktorá je náchylná k vysušovaniu. Zvyšuje pevnosť pokožky a jej pružnosť. Vyrovnáva tón pleti a zanecháva pokožku hodvábnu a hladkú. Extrakt z pupočníka ázijského má pozitívny účinok na premenu kolagénu a celkovú regeneráciu buniek. Príjemná kvetinová vôňa naladí aj  vaše zmysly.

Prírodný produkt s certifikáciou NATRUE. Vhodný aj pre vegánov.

Tip Weleda: Večer doprajte pokožke rúk intenzívnu výživu tak, že krém na ruky obohatíte o pár kvapiek Revitalizačného telového oleja s pupalkou.

Obsah: 50 ml

Odporúčaná MOC: 8,45€

WELEDA Pupalkový denný krém pre zrelú pleť (v predaji od 1.10.2014)

Bohatý denný krém posilňuje štruktúru pleti a pokožku intenzívne hydratuje. Pupalkový olej zlepšuje jej ochranné vlastnosti a extrakt z pupočníka ázijského má pozitívne účinky na premenu kolagénu a regeneráciu buniek. Olej z makadamových orechov zanecháva jemný ochranný film a pomáha vyhladiť a regenerovať pokožku. Pravidelná aplikácia zabezpečí redukciu hlbokých vrások, pleť je zdravšia a revitalizovaná.

Tip Weleda: Aplikujte každé ráno na vyčistenú tvár a nezabudnite aj na krk a dekolt.

Obsah: 30 ml

Odporúčaná MOC: 22,95€

WELEDA Pupalkový nočný krém pre zrelú pleť (v predaji od 1.10.2014)

Vysoko výživný krém s pupalkovým olejom zlepšuje ochranné vlastnosti pokožky. Olej zo semien Plukenetie s obsahom kyseliny alfa-linoleovej obnovuje a aktivuje prirodzené vlastnosti buniek a podporuje regeneračný proces pleti. Olej zo pšeničných klíčkov obsahuje zložky s vysokým antioxidačným účinkom (vitamín E), čím stimuluje prirodzený ochranný systém pleti. Pleť je pevnejšia a plná vitality.

Tip Weleda: Aplikujte každý večer na vyčistenú tvár a nezabudnite aj na krk a dekolt.

Obsah: 30 ml

Odporúčaná MOC: 23,95€

WELEDA Pupalkový spevňujúci krém na kontúry očí a pier (v predaji od 1.10.2014)

Revitalizačný krém redukuje hlboké vrásky a znižuje opuchy okolo očí. Posilňuje krehkú pokožku očného okolia a spevňuje kontúry pier. Pupalkový olej zlepšuje ochranné vlastnosti pokožky. Olej zo semien Plukenetie s kyselinou alfa-linolenovou obnovuje a aktivuje prirodzené vlastnosti buniek. Oblasť okolo očí a pier bude vyzerať jemnejšia.

Tip Weleda: Ráno a večer jemne vklepte malé množstvo do pokožky okolo očí a pier.

Obsah: 10 ml

Odporúčaná MOC: 22,95€

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.