Zázračná chladnička od SAMSUNGU zaručí poriadok aj veľa miesta – Omladnut.sk

Zázračná chladnička od SAMSUNGU zaručí poriadok aj veľa miesta

Chladnička Food Showcase je neprehliadnuteľná už len svojím zovňajškom. Jej inovatívny dizajn dôvtipne delí potraviny podľa doby skladovania: vitrínová časť ShowCase umožňuje okamžitý prístup k často používaným potravinám ako malé občerstvenie, nápoje alebo ovocie, a vnútorná časť InnerCase je určená pre potraviny vyžadujúce dlhšiu dobu skladovania.

 

Vitrína ShowCase otvára iba vonkajšie dvere novej chladničky Samsung Food Showcase. Po jej otvorení môže každý len za okamih nájsť presne to, čo hľadá. Je tu niekoľko variabilných priehradiek na omáčky, nápoje, desiaty a pod. Vitrína je rozdelená do troch základných zón, ktoré umožňujú ukladať rôzne druhy potravín podľa individuálnych potrieb.

Vnútorná časť chladničky InnerCase je navrhnutá na uskladnenie potravín, pri ktorých nie je potrebné, aby boli tak často po ruke. Na rozdiel od bežných chladničiek s jedným chladiacim systémom pre chladničku aj mrazničku oddeľuje inovatívny systém All Around Cooling spoločnosti Samsung prúdenie vzduchu zvlášť pre chladničku a mrazničku. Navyše vonkajšie dvere chladničky sú vybavené tzv. Metal cooling kovovým plátom, ktorý akumuluje chlad a po opätovnom zatvorení chladničky napomáha k rýchlejšiemu dosiahnutiu potrebnej teploty. Vzduch prúdi niekoľkými vývodmi, takže efektívne chladí každú poličku. Výsledkom je, že ovocie a zelenina sú dlhšie čerstvé. Mraznička súčasne eliminuje negatívny efekt veľmi nízkych teplôt na potraviny (tzv. „spálenie mrazom“) a udržiava tak vysokú kvalitu zmrazeného jedla.

 

 

Zásobník na ľad sa vyznačuje elegantným prevedením z nerezovej ocele a jasným, ľadovo modrým displejom. Pri stlačení tlačidla si môžu používatelia vychutnať osviežujúci pohár chladenej filtrovanej vody alebo si naplniť džbán kockami ľadu, či ľadovou triešťou. Zásobník na ľad Ice Master je zabudovaný vo dverách mraziacej časti, takže poskytuje cenný priestor navyše tým, že uvoľňuje ďalšie dve police. Jeho kapacita je napriek tomu až 2 kg ľadu.

Pohon chladničky Samsung Food Showcase zaisťuje digitálny invertorový kompresor, ktorý zdokonaľuje využitie energie a chladiacej schopnosti. Automaticky volí medzi siedmimi rýchlosťami otáčok v závislosti na chladiacich požiadavkách. Výsledkom tejto inteligentnej technológie sú veľké úspory energie, nižšia hlučnosť a dlhá životnosť. Navyše, na digitálny invertorový kompresor sa vzťahuje 10-ročná záruka.

 

Odporúčané maloobchodné ceny chladničiek Samsung Food Showcase:

Typ RH57H90707F/EO – 3212 € vrátane DPH

Typ RH57H90507F/EO 2812 € vrátane DPH

Typ RH57H8030SL/EO – 2558 € vrátane DPH

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.