Práčka, ktorú spustíte z práce od Samsung – Omladnut.sk

Práčka, ktorú spustíte z práce od Samsung

Práčka Samsung WW9000 vyniká elegantným dizajnom, intuitívnym ovládaním a radom inteligentných funkcií. So svojím minimalistickým dizajnom obohatí každú modernú domácnosť.

Dizajnéri odstránili pri práčke WW9000 otočný volič a nádobku na pracie prostriedky a vytvorili tak veľmi čistý a elegantný povrch s prirodzenými krivkami. Priesvitná tmavomodrá farba dvierok práčky s krištáľovým leskom, ktoré pri kontakte so svetlom vytvárajú príjemné spektrum farieb, na seba upúta okamžite pozornosť. Pre jednoduché vkladanie a vyberanie bielizne bol maximálne zväčšený otvor dverí a bubon je umiestnený vyššie. Nový záves dverí Metal Double, vďaka ktorému je možné dvere doširoka otvoriť až o 170 stupňov, rovnako zvyšuje užívateľský komfort.

„Prvý dojem, ktorý na mňa práčka WW9000 urobila, bol nielen celkový dizajn, ale hlavne nové user friendly technológie, ktoré ocení každý muž. Preto navrhujem zmenu kategórie z domáceho spotrebiča na domáci funkčný dizajnový doplnok. Samsung znovu potvrdil trend, že dizajn a technológie sú príjemní spoločníci v našich domácnostiach,“ poznamenal dizajnér Michal Staško.

Práčka Samsung WW9000 je vybavená 5-palcovým farebným plne dotykovým displejom. Vďaka nemu si používateľ jednoducho zvolí nastavenie jednoduchým dotykom. Napríklad voľba Most Used si pamätá často využívané pracie cykly, kým využitím voľby Favorites si používateľ sám nastaví priebeh prania výberom rôznych možností, vrátane teploty a rýchlosti otáčok bubna pri žmýkaní.

Pri využití funkcie Auto Optimal Wash sa aktivuje technológia 4 senzorov, ktoré analyzujú informácie o bielizni: množstvo, stupeň zašpinenia, potrebné množstvo vody a pracieho prostriedku. Na základe týchto informácií je vybraný optimálny prací cyklus, teplota, čas, cyklus plákania a rýchlosť otáčok pri žmýkaní. Funkcia Auto Dispense navyše automaticky dávkuje správne množstvo pracieho prášku a aviváže. Veľmi efektívnym pomocníkom je unikátna technológia EcoBubble.

Generátor bublín, ktorý sa aktivuje pri každom pracom cykle, vytvára kombináciou vzduchu a vody aktívnu penu. Vďaka tejto inovatívnej technológii dochádza k lepšiemu rozpúšťaniu a aktivácii pracieho prostriedku. Vzniknutá pena potom do bielizne preniká rýchlejšie a rovnomernejšie. S EcoBubble je dosiahnutý rovnaký výsledok prania pri nižších teplotách, čo vedie k úspore energie a bielizeň je vypraná šetrnejšie.

Pokročilá technológia VRT-M využíva trojrozmerný systém senzorov vibrácií. VRT-M udržiava bubon dobre vyvážený aj pri vysokej rýchlosti odstreďovania. Ďalšiu redukciu hluku a vibrácií, vyššiu efektivitu a dlhú výdrž zaisťuje práčke WW9000 digitálny invertorový motor. Využíva permanentné magnety pre tichšiu a výkonnejšiu prevádzku a vzhľadom k tomu, že nedochádza k obrusovaniu uhlíkov, má aj dlhšiu životnosť. Práve preto si spoločnosť Samsung môže dovoliť poskytovať na motor 10-ročnú záruku.

Navyše má WW9000 k dispozícii šesť dopredu naprogramovaných špeciálnych cyklov. Napríklad voľba Gardening (záhradníčenie) nastaví cyklus pre odstránenie škvŕn od trávy a blata, voľba Cooking & Dining (varenie a stolovanie) zase vyčistí mastné škvrny od jedla. Ďalšie špeciálne cykly sú zamerané na Hygiene Care (hygiena), Active Sports (športy), Active Kids (deti) a Working & Everyday (každodenné bežné pranie).

Voľba Super Speed ​​Wash zaistí kompletné vypranie bielizne v čase do jednej hodiny, čo je možné vďaka dvom tryskám, ktoré rýchlo plnia bubon vodou. Funkcia Speed ​​Spray skracuje cyklus plákania tým, že vodu prudko vstrekuje do bubna.

 

Práčka Samsung WW9000 je vybavená funkciou Smart Control, ktorá umožňuje používateľom ju ovládať a kontrolovať pomocou aplikácie na svojom smartfóne. Kdekoľvek je tak možné skontrolovať fázu pracieho cyklu, spustiť alebo prerušiť pranie, alebo zistiť čas zostávajúci do konca prania.

 

Na výber sú aj ďalšie modely WW8000 a WW7000.

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.