Zaostrené na trend: členkové modely sú in! – Omladnut.sk

Zaostrené na trend: členkové modely sú in!

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že prichádzajúca zima praje iba čižmám. Nahliadnite preto do trendov a pustite svoju fantáziu do výšin. Experimentujte! Skúste tento rok niečo, čo ste pred tým neskúsili. Pretože druhá polovica roku sa nesie v štýle členkových modelov.

 

A preto Baťa uvádza v rámci novej sezóny kolekciu “Buďte šik”. Prevládajú v nej členkové modely na vysokom opätku a ich hlavnou charakteristikou sú výrazné špičky a neprehliadnuteľné detaily, ktorými sa nešetrí.

Šnurovanie, cvočky, pracky či zipsy dodajú topánkam ľahko rockový nádych. Zmyselné podpätky dodajú šmrnc a skrytá platforma ich robí rafinovanejšími, než sa na prvý pohľad môže zdať. A práve vďaka platforme bude chôdza v takýchto topánkach pohodlnejšia a príjemnejšia. Platformy sú totiž stále populárnejšie. Takéto modely topánok skracujú opätok až o niekoľko centimetrov a tým znižujú ohnutie nártu. Dámy, ak ešte takéto topánky nemáte, smelo do toho!

Ďalším dôležitým prvkom je aj materiál. Kvalitná koža povyšuje topánky na dokonalú obuv vhodnú na denné nosenie, ale aj do spoločnosti. Takže keď sa nad tým zamyslíme, členkové modely sú tento rok jedným z must-have trendov.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.