Viac zábavy s Tic Tac – Omladnut.sk

Viac zábavy s Tic Tac

Milovníci nestarnúcich cukríkov Tic Tac® si môžu s jedným balením užiť ešte viac zábavy. Najznámejšie dražé na svete je od začiatku tohto roka v predaji v novom, väčšom balení s hmotnosťou 98 g, čo je presne 200 obľúbených cukríkov. Okrem klasických príchutí Mint, Orange a Strawbery Mix sa vo veľkom balení predstavila aj novinka v limitovanej edícii Tic Tac® Popcorn.

Nikdy ich nie je dosť

Tic Tac® nie sú len obyčajné cukríky. Je to sviežosť vo dvoch slovách. Každému tak môžu pomôcť dodať sebadôveru pri kontakte s ostatnými. Nové, extra veľké balenie Tic Tac® Big Pack je poruke vždy tam, kde malá krabička už nestačí, napríklad doma, v práci alebo na cestách v aute. Tic Tac® Big Pack sa pýši aj novým dizajnom. Klasické, hranaté a priehľadné krabičky totiž doplní oválny obal, ktorý kopíruje tvar cukríkov Tic Tac®. Dvestokusové balenie bude v predaji v príchutiach Strawberry Mix, Orange, Mint a Popcorn.

TIC TAC netradične

Nová príchuť popcornu možno mnohých prekvapí. Ide síce
o netradičnú, avšak veľmi autentickú chuť voňavých pukancov. Limitovaná edícia Tic Tac® Popcorn bude v obchodoch dostupná vo veľkom 98g balení.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.