Užite si štýlovosť značky Trussardi v BMW – Omladnut.sk

Užite si štýlovosť značky Trussardi v BMW

Zmyselné a atraktívne – také je nové BMW radu 5 Gran Turismo Trussardi v limitovanej edícií. Špecialitka vznikla na oslavu storočnice módneho domu Trussardi.

 

 

BMW radu 5 Gran Turismo  Trussardi je inšpirované svetom kože a rukavíc, charakteristickým pre značku. Pre exteriér padla voľba na exkluzívnu farbu – charakteristickú teplú hnedú metalízu, ktorá dostala názov Heraldic Brown. Mení sa podľa uhla dopadu svetla. Elegantné a decentné BMW má v exteriéri aj interiéri  množstvo štýlových prvkov, napríklad mreža chladiča, zadný pás a doplnky shadow-line, majú lakovanie vo farbe karosérie, zatiaľ čo pás v prednom nasávacom otvore je matný tmavo sivý. Prekrásne sú zliatinové disky dizajnu Double spoke.

Logo Trussardi – chrt greyhound ako symbol módneho domu na erbe, sa objavuje na predných blatníkoch v blízkosti smeroviek, ako ďalšia identifikácia tejto špeciálnej edície.

Sedadlá sú potiahnuté špeciálnou kožou vo farbe Leather Glove Beige s kontrastným stehovaním, ktoré vytvára sofistikovaný motív, inšpirovaný historicky preslávenými rukavicami z archívu Trussardi. Ďalší dotyk elegancie pridávajú interiéru logá Trussardi, spájajúce tradíciu a modernu.

BMW radu 5 Gran Turismo spája technológiu, inováciu a výskum, ktorými je nemecký výrobca preslávený, s eleganciou, štýlom a exkluzivitou talianskeho módneho domu.

Z technického hľadiska premiérové BMW radu 5 Gran Turismo vychádza z modelu 530d xDrive. Radový trojlitrový šesťvalec tohto modelu je špičkovým agregátom BMW a dosahuje výkon 245k(180kW). Z 0 na 100 km/h potrebuje iba 6,9 sekundy.

Verzia Trussardi bude k dispozícii pre celú modelovú paletu BMW radu 5 Gran Turismo: pre ďalšiu naftovú motorizáciu BMW 535d Gran Turismo (300 k) aj obe benzínové, 535i (306 k) a 550i (407 k).

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.