TV LED29A6500 CHANGHONG – UNIKÁTNA NOVINKA Z NYMBURKU – Omladnut.sk

TV LED29A6500 CHANGHONG – UNIKÁTNA NOVINKA Z NYMBURKU

Premýšľate o novej televízii do detskej izby, obývačky, spálne alebo  do kuchyne? Hľadáte kvalitu a moderný design za rozumnú cenu? Všetky vaše požadavky splňuje nový model značky CHANGHONG – LED televizor 29A6500, ktorý je montovaný v ČR, konkrétne v Nymburku.

Televízia LED29A6500 ponúka atraktívny moderný design. Obrazovka je vsadená do veľmi úzkeho rámu, ktorý je zároveň ultratenký pri pohľade z boku. Svojim vzhľadom uspokojí aj náročnejších zákazníkov.

Najnovší model značky CHANGHONG je tiež jedinečný rozmerom uhlopriečky. Jej veľkosť je 29 palcov, to je 74 cm. Pokiaľ ste  váhali o kúpe TV mezi uhlopriečkami 26 palcov alebo 32 palcov, je pre vás táto televízia optimálnym riešením. Umožňuje totiž vďaka väčšiemu rozmeru kvalitnejšiu zábavu za cenu porovnatelnú s modelmi s menšou uhlopriečkou.

Horúca novinka je rovnako vybavená pre multimediálne využitie. Ponuka  MPEG-4 a DVB-C a další model je vybavený DVB – S, takže umožňuje aj satelitný príjem. S využitím USB portu môžete na televízore prehrávať vaše obľúbené filmy a skladby alebo pozerať fotografie z dovolenky.

Vyskúšajte TV CHANGHONG – televízie s dlhodobou tradíciou (už od roku 1958!), ktoré sú montované v Nymburku. S cenou 260,71 EUR (uhlopriečka 74 cm) za model získate bezkonkurenčnú dávku zábavy  za rozumné peniaze. Môžete ho zakúpiť v predajniach reťazca OKAY .

 

Viac informácii na www.changhongeurope.cz

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.