Trendy v účesoch 2012. Najnovšie looky – Omladnut.sk

Trendy v účesoch 2012. Najnovšie looky

Každoročne predstavuje Schwarzkopf štyri účesové looky, ktoré udávajú najnovšie trendy. Pre rok 2012 ich opäť vytvoril vlasový expert značky Schwarzkopf Armin Morbach. Looky so spoločným menovateľom – mestský anjel sú hravé, sexi, výrazné, vzrušujúco nové a predovšetkým nositeľné.  Úžasné fotografie lookov urobil svojím jedinečným štýlom svetoznámy fotograf Peter Lindbergh. Looky boli pripravované v Le Touquet-Paris-Plage, obľúbenom prímorskom letovisku “Tout Paris”

SAINT ECONIC

Look Econic je určený všetkým módnym ikonám, ktoré kombinujú štýl a pôvab s ekologickým pohľadom na život. “Základom tohto looku je trochu nezvyčajné rozmiestnenie vlasov na miesta, kde by to človek nečakal, štedro doplnené asymetrickými prvkami a objemom na temene hlavy” hovorí Armin Morbach. “To vytvára štýl, ktorý môže vyzerať objemne a bohato, rovnako ako aj futuristicky a sofistikovane.” Odtiene od svetloplavej až po púštny matný odtieň dotvárajú očarujúci a sexy vzhľad a môžu mať aj nádych anjelskej nevinnosti – to všetko v závislosti na tom, ako je účes nastylovaný. Make-up neutrálnej, prirodzenej farby zdôrazňujúci zdravú a sviežu ženskú krásu dopĺňa tento look.

Schwarzkopf odporúča produkty:

GLISS KUR ULTIMATE VOLUME

Nový Gliss Kur Ultimate Volume je prvým radom Gliss Kur, ktorý ponúka regeneračnú starostlivosť a objem zároveň. . Receptúra bez silikónov a s tekutým morským kolagénom dodáva vlasom objem už od korienkov.

 

 

 

NEWTRAL GODDESS

Koncept toho, čo je typicky mužské alebo ženské, sa rýchlo stráca. Newtral oslavuje túto neutralitu ako novú sloboda: “Toto je veľmi individuálny vzhľad, ideálny pre ženy so silnou osobnosťou, ktoré rady skúšajú nové veci,” hovorí Armin Morbach. Pomerne krátky strih s jemnými kontúrami ponúka nespočetne veľa možností: od rovných, asymetrických vlasov v štýle 80. rokov s vyfúkanou ofinou až po bežne začesané vlasy do tváre. Tento štýl kombinuje variabilný strih s príslušnými stylingovými prípravkami. Tmavá, matná farba vlasov, ľahký styling dotvorený prstami a nahý vzhľad perfektne dotvárajú tento look.

 

 

Schwarzkopf odporúča produkty:

SCHAUMA CREAM & OIL ŠAMPÓN

Nová Schauma Cream & Oil hĺbkovo vyživuje suché a lámavé vlasy náchylné na štiepanie končekov a pomáha predchádzať lámaniu vlasov. Receptúra s arganovým olejom a vanilkou posilňuje vlasy zvnútra, pre zdravé a silné vlasy plné lesku.

 

 

TAFT GÉL V12 POWER SPEED

Nový gél V12 Power Speed od Taft Looks ponúka taký istý výkon na mužských vlasoch – so silou V12 pre najsilnejšiu fixáciu od značky Taft a úžasne rýchle schnutie.

 

 

 

BEDLAM ALMIGHTY

Bedlam zjednocuje rozdiely: koncept novodobej podnikateľky a túžbu po väčšom súkromí. Predstavuje disciplínu, zatiaľ čo neupravené vlasy symbolizujú túžbu nechať sa na chvíľu unášať. Styling je výnimočný a dáva slobodu samostatne vyjadriť obe strany. “Tento mladý a nespútaný vzhľad “novodobého pouličného bojovníka” je priamočiary, jednoduchý a dá sa rýchlo pripraviť,” hovorí vlasový expert pre značku Schwarzkopf Armin Morbach. Vlasy po plecia alebo dlhšie vlasy sú jemne vrstvené vo svojej štruktúre, stočené do hrubých prameňov a mierne začesané dozadu. To má za následok melírovanú štruktúru, ktorá sa výborne hodí k matnému povrchu. Či už s cestičkou uprostred alebo divokou ofinou v očarujúcom prevedení, kde je možné ukázať viac z tváre, tmavé odtiene hnedej, tmavý make-up a precízne namaľované pery krásne kontrastujú  s neupravenými vlasmi a dodávajú looku ešte výraznejšie kontúry.

Perfect Mousse

Farbiaca pena s receptúrou proti poškodeniu vlasov bez amoniaku je mimoriadne  jemná k vlasom a má aj príjemnú vôňu. Perfect Mousse ošetruje vlasy počas farbenia a rozmaznáva ich aj neskôr vďaka vyživujúcej regeneračnej maske s  orchideovým výťažkom a sójovým proteínom pre vlasy hebké na dotyk.

 

 

OVERCULTURE ENVOY

Módne kombinácie materiálov, farieb, vzorov a strihov, rovnako ako ich kultúrne prostredie, vytvára presvedčivú hyper kultúru, dokonalý obraz  multikultúrneho prostredia. Taký je aj tento look. Odráža vlny našej komunikácie v čiastočne zvlnených vlasoch, ktoré sú tvarované a potom zase voľne rozpustené, kučery vyzerajú byť vyrastené”, hovorí Armin Morbach, popisujúc tento trend. Pokiaľ ide o farbu, nie je tu nutné ísť do extrémov: blond a prirodzené svetlé odtiene hnedej definujú vzhľad vlasov ako slnečné lúče. Zodpovedajúci make-up je experimentálny, s dôrazom na oči so silnými farebnými efektmi alebo je použitá iba očná linka, ktorá mení tvar očí.

 

TAFT VOLUME MEGA STRONG

Vlasoví experti značky Schwazkopf teraz po prvýkrát pridali kolagén do inovatívneho radu stylingových produktov 3 Wetter Taft, aby vlasom dodali ešte väčší objem – obnoviť objem tenkým vlasom bez života a zlepšiť kvalitu namáhaným vlasom.


 

 


No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.