Topmodelka Karolína Kurková velvyslankyňou – Omladnut.sk

Topmodelka Karolína Kurková velvyslankyňou

Karolína Kurková sa stáva veľvyslankyňou značky a reprezentantkou nového BMW radu 2 Active Tourer, ktoré príde na trh vo 4. štvrťroku 2014.  Prvým oficiálnym aktom Kurkovej bolo privítanie 15-miliónteho návštevníka s jeho rodinou v stredisku BMW Welt v Mníchove.

Veľvyslankyňa značky jubilejnému návštevníkovi,  ktorý bude môcť na jeseň počas štyroch týždňov jazdiť na vozidle BMW radu 2 Active Tourer,  s nadšením vysvetlila, prečo je okrem iného optimálnym vozidlom pre mladú rodinu. „BMW radu 2 Active Tourer  je pre mňa perfektný sprievodca – pretože spája moje dva svety: na jednej strane štýl, ktorý je pre mňa ako modelku dôležitý. A na druhej strane potrebnú flexibilitu a bezpečnosť, ktorú ako mladá matka očakávam v každodennom rodinnom živote od môjho auta. Okrem toho ma jednoducho baví“, hovorí  Karolína Kurková.

„Karolína Kurková je perfektnou veľvyslankyňou značky pre BMW radu 2 Active Tourer.  Je aktívna a otvorená svetu.  Štýl a estetiku má v krvi. A ako matka s moderným životným štýlom perfektne stelesňuje cieľovú skupinu tohto vozidla“, zdôrazňuje Andreas-Christoph Hofmann, vedúci oddelenia komunikácie značky BMW, BMW i, BMW M.

BMW radu 2 Active Tourer je optimálne vozidlo pre aktívnych, športovo založených ľudí: tento nový model kombinuje ponuku priestoru, variabilitu a kompaktné vonkajšie rozmery s efektivitou a dynamikou jazdy typickými pre BMW, ako s moderným dizajnom. Tak sa môže každý podeliť so svojimi rozmanitými záujmami a zážitkami s priateľmi a rodinou.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.