Tenisková kráľovná: 5 dôkazov, že si s nimi poradíte naozaj všade! – Omladnut.sk

Tenisková kráľovná: 5 dôkazov, že si s nimi poradíte naozaj všade!

Tenisky si svoju popularitu vydobyli najmä vďaka ich pohodlnosti. V posledných rokoch však táto obuv naberá nové rozmery a často krát dokáže outfit doladiť viac, než akékoľvek luxusné lodičky. Pozrite sa, ako nosiť tenisky jednoducho na každú príležitosť.

Na rande

Klišé, ktoré už dávno neplatí, hovorí o tom, že mužov zaujme hlboký výstrih a vražedne vysoké opätky. Ak sa však na rande chcete cítiť dobre a zaujať ho skôr svojou hravou stránkou, vymeňte lodičky za tenisky. Svoju ženskosť vyjadrite plisovanou sukňou alebo mini šatami doplnenými párom bielych tenisiek.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Modern Stitches Magazine (@modernstitches),

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MONICA SORS ✨ Mesvoyagesaparis (@monicasors),

Do práce

Ležérny štýl je stále viac populárny a nielen ženy, ale i muži na celom svete veľmi radi kombinujú tenisky s oblekom či iným formálnym oblečením. Ak máte v práci istý dress-code, no stále chcete byť teniskovou trend-setterkou, doplňte svoj obľúbený kostým teniskami. Výborne sa budú kombinovať aj s populárnymi voľnejšími culotte nohavicami a farebným sakom, ktoré hrá počas jari veľký prím!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ∂αʝαиα (@dajana_krasic),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa F&the_city (@fashion.and_the_city),

Na nákupy

Chystáte sa s deťmi či kamoškou na nákupy? Vzhľadom na to, že časové pásmo je v obchodoch vždy akési zrýchlené, vedzte že nákupmi strávite množstvo času. Ak už si teda oblečiete čokoľvek, nezabudnite na pár tých vašich, obľúbených, áno tenisiek. Nejedna nákupná maniačka by vám prisahala, že športová obuv a malá kabelka cez rameno sú na nákupy jednoducho must-have kúsky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I B E L 💃 (@mdfhima),

Na párty

Na párty chceme byť predsa len o niečo zvodnejšie, atraktívnejšie a viac sexy ako v bežný deň. Potrebujeme na to však lodičky, čižmy alebo iné „štekle“? Ak sa chcete na párty skutočne baviť a hoci i pretancovať celú noc v štýlovom outfite, siahnite po teniskách. Tu by sme však do pozornosti dali väčšie tenisky s objemnejším vzhľadom, výraznejšie páry s filtrami či zdobením alebo platformové tenisky, ktoré vám pridajú par centimetrov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STEPHANIE JAKUBEK (@simplystephjaye),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules),

Na cestovanie

Sú vlak či lietadlo vašim druhým domovom? Potom viete, že časté cestovanie dá zabrať najmä vášmu telu. Pripravte sa na cesty sviežou výbavou, ktorá vám spríjemní aj tu najnudnejšiu služobku. Zadovážte si kufor a tenisky, ktoré budú k sebe ladiť a vytvoríte si tak jednoduchú voľbu na každý let či nečakanú cestu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Novesta (@novesta),

Aký je vás vzťah k športovej obuvi? Patríte k dámam, ktoré na tenisky nedajú dopustiť alebo po nich naopak siahnete len v nevyhnutných situáciách?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.