Tchibo spustilo svoj internetový predaj už aj na Slovensku – Omladnut.sk

Tchibo spustilo svoj internetový predaj už aj na Slovensku

Spoločnosť Tchibo dáva svojim zákazníkom opäť to najlepšie. Úspešný Tchibo koncept 3 v 1 – teda útulná, kávou prevoňaná kaviareň, lahodná káva na doma a každý týždeň nová kolekcia spotrebného tovaru na rozličné témy pod jednou strechou – nadobudol celkom nové rozmery! Vaše obľúbené Tchibo nákupy môžete od februára 2012 uskutočniť jednoducho, rýchlo a ľahko z pohodlia Vášho domova, a to 24hodín denne 7dní v týždni na stránke www.tchibo.sk. Prostredníctvom práve spusteného internetového obchodu spoločnosť Tchibo na Slovensku rozšírilo svoju predajnú sieť, pozostávajúcu z vlastných obchodov Tchibo, o možnosť nákupu cez internet.

V e-shope www.tchibo.sk nájdete vybraný sortiment kávy najvyššej kvality, inovačné kávovary na kapsule v sekcii Cafissimo a výrobky Tchibo zo súčasnej aj niekoľkých minulých tematických kolekcií. Každú stredu sa v sekcii “Svety Tchibo” objavuje nová tematická ponuka výrobkov. Po uplynutí jedného týždňa ju vždy nahradí nová kolekcia. Na internete je navyše možné sa inšpirovať aj výrobkami z kolekcie, ktorá bude uvedená do predaja v „kamenných Tchibo obchodoch“ až v nasledujúcom týždni.

Spotrebný tovar v e-shope Tchibo predstavuje každý týždeň nové kolekcie 30 – 60 výrobkov Tchibo vo výbornom pomere kvality a ceny na určitú tému: od domácnosti cez módu, šport, hračky, techniku až po šperky. Kolekcie sú limitované a predávajú sa len do vypredania zásob. Ich najvyššia kvalita a bezpečnosť je potvrdená značkou TCM (Tchibo Certified Merchandise, www.tcm-quality.sk).

V najbližšej ponuke na internete nájdete vysoko funkčné športové oblečenie pre ženy aj mužov, klasickú ženskú módu podľa posledných trendov, šikovné pomôcky na pečenie či detské jarné oblečenie vo veselých farbách. To všetko a oveľa viac nájdete v mesiacoch február – marec v e-shope www.tchibo.sk.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.