Spestrite si zimné raňajky so sušienkami BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou – Omladnut.sk

Spestrite si zimné raňajky so sušienkami BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou

Ak vám už trochu dochádzajú raňajkové inšpirácie, vyskúšajte ďalšiu skvelú novinku od BeBe Dobré ráno. Mini sušienky s jablkovo-škoricovou príchuťou, do ktorej sa zamilujete hneď po prvom ochutnaní. Skúste si ich počas raňajok primiešať do obľúbeného bieleho jogurtu, nezabudnite k tomu pridať ovocie, posilniť sa hrnčekom teplého čaju a môžete vyraziť v ústrety novému dňu. Táto kombinácia chuti lahodného jablka so škoricou vám v mrazivých dňoch zaručene vykúzli úsmev na tvári.

Sušienky BeBe Dobré ráno z radu Mini sa skvele hodia k tomu, aby ste si ich nasypali do bieleho jogurtu, ale je samozrejme na vás koľko spôsobov, ako si na nich pochutnať, objavíte. BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou obsahujú 43 % starostlivo vybraných celozrnných cereálií, ktorých je v jednej sušienke hneď 5 druhov. Ďalej majú vysoký obsah vlákniny, vitamínov B1, E, horčíka a železa.

Tiež sú balené v praktických vrecúškach po jednotlivých porciách, ako ste zvyknutí, takže ich stačí len vysypať do misky a premiešať s jogurtom. Aby boli raňajky vyvážené, nezabudnite na porciu ovocia a doplnenie tekutín. Sušienky sú k dispozícii v rodinnom 300-gramovom balení po 6 kusoch.

Viete, že raňajky sú jedno z najdôležitejších jedál dňa? Mali by poskytnúť 20-25 % celkového denného príjmu energie. Kompletné a vyvážené raňajky by mali obsahovať – cereálne potraviny (ako napríklad chlieb, cereálie, alebo raňajkové sušienky), mliečny výrobok (ako napríklad jogurt, mlieko, čerstvý syr) a porciu ovocia alebo surovú zeleninu. Dôležité je tiež po nočnom spánku nezabudnúť na doplnenie tekutín pre hydratáciu. Ako nápoj si dajte napríklad vodu, kávu alebo čaj.

Ako celý rad, tak aj BeBe Dobré ráno Mini sú raňajkové sušienky, u ktorých bol v rámci vyvážených raňajok preukázaný účinok postupného uvoľňovania sacharidov po dobu 4 hodín. BeBe Dobré ráno. Energia na celé dopoludnie!*

BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou 300 g

Balenie obsahuje celkovo 6 praktických 50-gramových vrecúšok po jednotlivých porciách, takže ráno odpadnú starosti s vážením a meraním vašej dávky cereálií (potrebné prihliadnuť k vašej fyzickej aktivite, veku a pohlaviu).

Odporúčaná cena BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou je 2,59 €.

Tip na vyvážené raňajky s BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou pre skvelý štart vášho dňa:

50 g BeBe Dobré ráno Mini Jablkové so škoricou

150 g bieleho jogurtu

1 jablko

pohár pramenitej vody

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.