Roztočte to s novými čokoládami od Milky – Omladnut.sk

Roztočte to s novými čokoládami od Milky

Do rodiny Milka 100-gramových čokolád prichádzajú noví chrumkaví členovia svetových značiek. Oreo a Daim to roztáčajú s Milkou, aby vám priniesli jedinečne sladké potešenie.

Milka Oreo – dvojnásobne neodolateľná

Najjemnejšia čokoláda z alpského mlieka a najpredávanejšie chrumkavé sušienky na svete. Dve značky. Dve originálne a jedinečné chute. Ich spojenie, to je nová Milka Oreo – čokoláda s osobitou chuťou.

Vôňu a chuť čokolády Milka pozná snáď úplne každý. Vašu predstavivosť však môže potrápiť nová Oreo náplň. Tak ako originálne sušienky, aj ona pozostáva z jemného bieleho krému s príchuťou vanilky a chrumkavých kúskov kakaových koliesok s 90% obsahom kakaa. Lahodné chute, ktoré milujú ľudia na celom svete.

Určite to poznáte aj vy. Chcete si dopriať odmenu, zlepšiť deň alebo jednoducho len pomaškrtiť. Nervózne postávate pred regálom s cukrovinkami a tečúce slinky vám zamotávajú už aj tak nerozhodnú myseľ. Predstavte si tú radosť, keď zbadáte dve obľúbené chute v jednej maškrte. Rozhodnutie je jasné a vám nezostáva už nič iné len sa tešiť, kedy si na tejto dobrôtke poriadne pochutnáte.

Doprajte si teraz lahodnú čokoládu Milka a sušienky Oreo v jednej tabuľkovej čokoláde a vychutnajte si okamih, kedy môžete zabudnúť takmer na všetko.

Milka Daim

Zoznámte sa, Milka Daim je klasická jemná mliečna čokoláda Milka v spojení so značkou Daim. Pre milovníkov kombinácie chutí čokolády Milka a chrumkavého karamelu je tak nová Milka Daim najlepším riešením ich maškrtníckej dilemy.

Odporúčaná maloobchodná cena oboch 100-gramových čokoládových noviniek je 1,15 €.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.