Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Móda a vizáž podľa zverokruhu: Aký štýl vystihuje vaše znamenie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-08-03 10:26:47

Vedeli ste, že každé znamenie zverokruhu má svoj vlastný osobitý štýl, ktorý ho definuje? Spoznajte ten svoj a prečítajte si aké štýly, farby či vizáž podčiarknu vašu krásu podľa hviezd najlepšie.

O tom, že znamenie zverokruhu nás v skutočnosti ovplyvňuje viac ako by sme tušili, sme písali už v minulosti, kedy sme načrtli spojenie znamení a bývania. Zverokruh však zasahuje do rôznych oblastí života. Prečítajte si ako vás vaše znamenie ovplyvňuje vo svete krásy a teda v tom, aké oblečenie či úprava zovňajška vám prirodzene najviac pristanú.  Zároveň môžete načerpať inšpiráciu zo sveta známych krások, ktoré sú nositeľkami jednotlivých znamení.

Baran

Ženy narodené v znamení barana bývajú dynamické, hrdé a odvážne. Sú odhodlané, iniciatívne a túžia po vedení. Práve tento „bojovnícky“ postoj vystihuje aj ich štýl obliekania. Ak ste baran, pravdepodobne máte jasne vyhradený štýl, ktorý vás pri nakupovaní sprevádza. Hodia sa vám šik kožené bundy, ale aj vojenské vzory a olivová farba. Tvár najlepšie zvýrazní hustejšie obočie, aké majú i herečky Emma Watson a Keira Knightley. Náš tip je teda pozornosť venovať dokonalému obočiu, ktoré tvár krásne orámuje.

Býk

Sladké a očarujúce, také sú ženy v znamení zemitého a zmyselného znamenia, býka. Vystihuje ich spojenie krásy a prírody. Sú prirodzene ženské, jemné a romantické duše, ktorým sa preto veľmi hodí klasický, elegantný štýl. V odievaní najradšej preferujú kvalitné a mäkké látky, akými sú napríklad zamat či hodváb. Ak ste sa i vy narodili v tomto znamení, našou tajnou radou je nosiť viac výstrihov.Výstrih a poodhalený dekolt nádherne podčiarknu ženskosť, ktorej máte na rozdávanie. Typickým býkom je napríklad krásna herečka Penelopé Cruz.

Blíženci

Charakteristika blížencov hovorí, že ide o náladové, detské no zároveň veľmi kreatívne stvory, ktoré milujú zmeny. Svoj iný, stále sa meniaci štýl a pocity radi pretavia i do svojho zovňajšku. Ide o odvážne dámy, ktoré sa neboja eklektických vzorov, neónových farieb, či nie celkom typických strihov. Ich trendy osobnosť najlepšie zvýrazní i zaujímavý účes, napríklad krátky bob. Ku blížencom patrí i populárna speváčka Iggy Azalea, ktorá len dokazuje, že blíženci majú jednoducho štýl v krvi.

Rak

Račice sú láskavé a starostlivé ženy, ktoré v sebe ukrývajú množstvo tajných zmyslov. Vďaka svojej milej povahe sú veľmi priateľské a u ľudí obľúbené. Sú však ovládané mesiacom a preto sa spoločne s ich náladami, menia aj ich osobité štýly. Sú to ženy, ktoré nosia rovnako rady džíny, ako i šaty a sukne. Rady spájajú štýl a komfort výsledkom čoho sú efektné outfity. Predstaviteľkou tohto znamenia je napríklad mladá herečka a speváčka Selena Gomez, ktorú sme počas jej kariéry stihli vidieť už v najrôznejších podobách.

Lev

Levom je často prisudzovaný odvážny, mierne riskantný a originálny charakter, ktorý ich sprevádza počas celého života. Zvieracia potlač, káro ale aj ligotavé kúsky. Po tom všetkom môžete ako levica bez obavy siahnuť. Čo sa týka vlasov, už na prvý pohľad je jasné, že levice sa najviac vystatujú svojimi účesmi a objemnými vlasmi, ktoré má napríklad i sexy Jennifer Lopez.

Panna

Panny sú známe ako šikovné, pôvabné bytosti s nadčasovým štýlom. Často im býva pripisovaný perfekcionizmus, ktorý si prenáša rovnako do svojho pracovného, ako i súkromného života. Spomedzi známych osobností je pannou napríklad herečka Cameron Diaz, ktorej krásu rozhodne nemožno poprieť. Typická je svojimi jednoduchými a elegantnými účesmi. Pre panny sa hodia rovné vyžehlené vlasy, alebo vlasy stiahnuté do uhladeného chvosta. Ak ste panna, presne takéto účesy skvelo podčiarknu váš perfekcionizmus.

Váhy

Rovnováha, milosť a krása sú tri charakteristiky, ktoré znamenie váh opisujú najlepšie. Váhy sú spravodlivé a v každej situácii sa snažia udržať si nestranný pohľad na vec. Váham pristanú plnšie ženské krivky, ktorými sa pýši napríklad i Kim Kardashian, ktorá je typickou predstaviteľkou tohto znamenia. Váhy oplývajú zmyselnosťou a preto im veľmi pristanú bohaté vlny.

Škorpión

Ak ste sa narodili v znamení škorpióna, zrejme vás potešíme. Ide totižto údajne o najzaujímavejšie znamenie, ktoré oplýva istým tajom a vášňou. Ich tajomná aura sa rovnako odráža i v štýloch obliekanie. Ženy v znamení škorpióna sú stopercentné „femme fatale“, milujúce čipku i kožu zároveň. Pôvab tohto znamenia dokazuje aj mladučká modelka Kendall Jenner, ktorej už teraz leží módny priemysel pri nohách.

Strelec

Ľudia narodení v znamení strelca oplývajú optimizmom a neskonalou túžbou po objavovaní dobrodružstiev. Strelci vyhľadávajú všetko nové a nepoznané a ich zvedavosť a odvážnosť sa pretavuje i v ich osobitom štýle. Perie, flitre, kvetinovo-tigrované vzory, strelci si toho môžu dovoliť ešte oveľa viac, pretože to ich voľnomyšlienkarsky esprit jednoducho dokáže predať. A viete kto zo sveta celebrít je narodený ako strelec? No predsa kontroverzná Nicki Minaj, niet sa čo čudovať však?

Kozorožec

Ženy v tomto znamení sú cieľavedomé, ambiciózne a tvrdo si idú za svojim cieľom. Ich jasná predstava a rozvážnosť sa jasne pretavuje i do sveta módy, kde preferujú jednoduché a čisté línie. K ich silnej a charizmatickej povahe sa hodia stredne dlhé až dlhé vlasy, ktoré môžu pre každý prípad stiahnuť i do chvostu. Známy kozorožec je i vždy dokonale vyzerajúca herečka Nina Dobrev.

Vodnár

Vodnár je nekonvenčný, nezávislý a túži vyjadriť svoju vynaliezavosť. Ak ste vodnár, váš štýl by sa dal opísať ako netradičný, originálny, elegantný a mestský. Vodnári majú pre módu jednoducho cit a vďaka svojej orientácii do budúcna, dokážu módne trendy dokonca predvídať. Ak ste vodnár, so svojou vizážou pokojne experimentujte, až kým nenájdete strih vlasov vhodný stopercentne pre vás a vaše špecifické potreby. Inšpiráciou vám môže byť napríklad Emma Roberts.

Ryby

Ryby sú známe ako éterické, jemné a pokojné bytosti. Sú považované za tzv „staré duše“, ktoré svoje pocity najradšej vyjadrujú formou umenia. V móde sa rybám hodí predovšetkým elegantný, bohémsky štýl plný vintage farieb a vzorov. Krásne na nich vyniknú rôzne tuniky i blúzky a vlasy voľné rozpustené do prirodzených vĺn, ale i stiahnuté do rybieho chvostu. V znamení rýb sa narodila i krásna bruneta Lily Collins.

Veríte na silu zverokruhu a cítite, že vás vaše znamenie naozaj ovplyvňuje? Potom nám určite dajte vedieť, či a ako sa predchádzajúce riadky trafili i do vášho osobného štýlu.

Najnovšie články

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva 

Ako spoznať, že nastal správny čas na výmenu matraca