Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Silikónové implantáty: 6 najväčších mýtov odhalených!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-04-28 21:22:27

Veď to poznáte. V dnešnej dobe každý všetko vie a všade bol. Ešte ani nestihnete dopovedať, už sa na vás z druhej strany hrnú samé múdrosti. Niekedy človek naozaj nevie čomu veriť. Odhaliť pravdu medzi tvrdeniami a realitou je o to dôležitejšie, ak ide o vážnu tému, akými zväčšenie prsníkov pomocou silikónových implantátov rozhodne je. Dovoľte nám preto predstaviť tie najdiskutovanejšie fámy o augmentácii prsníkov, ktoré vám na ceste za krajším poprsím môžu otvoriť oči.

 

Implantát pod svalom je opticky menší

Prvý mýtus hovorí o tom, že ak sa rozhodnete pre vloženie implantátu pod sval, veľkosť prsníkov sa bude zdať menšia ako pri vložení pod žľazu.  Práve toto tvrdenie vám môže do hlavy vložiť chrobáka. Začnete teda uvažovať o trochu väčších implantátoch, veď aby ste bola s výsledkom spokojná. No, práve tu môžete naraziť na problém. Dr. Jeremy Pyle však vysvetľuje, že umiestnenie implantátu nemá žiaden vplyv na výslednú veľkosť prsníkov. Takže ešte raz, nie, silikónové implantáty nie sú pod svalom opticky menšie.

Po zákroku budete totálne neschopné

Nuž, traduje sa že po zväčšovaní prsníkov budete viac, či menej odstavené. Samozrejme, je to zásah do tela, a ako všetky ostatné operácie zo sebou prináša i neželané bolesti.  Najmä prvých 24 hodín, je vaše telo najcitlivejšie. No reči o tom, že nebudete schopné ísť ani na záchod, či obliecť si nohavice sú  prehnané. Ako bonus máme ešte jednu dobrú správu. Počas prvých 24 hodín, účinkujú lieky, ktoré majú tendenciu niektoré telesné potreby spomaľovať, preto je otázka toalety viac menej vyriešená.

Nebudete si cítiť bradavky

Ok, toto tvrdenie je len polovičnou fámou. Pravdou je, že tesne po zákroku vzniká reálne riziko straty citlivosti. Tento chirurgický zákrok má vplyv na nervové zakončenia, ktoré sa nie vždy musia ihneď obnoviť.  Ďalším faktom je, že čím väčšie implantáty, tým väčšie riziko straty citlivosti bradaviek. Necitlivosť je však len dočasná a keď si vaše telo zvykne a zmierni sa opuch,  citlivosť opäť získate.

Škaredé jazvy

Nepekné jazvy na svojom tele nechce určite žiadna žena.  Neviditeľné jazvy vám po augmentácii prsníkov sľubovať nebudeme, avšak všetko závisí na viacerých faktoroch. Dôležité je zveriť sa do rúk dôveryhodného chirurga a zodpovednej pooperačnej starostlivosti. Ak navyše siahnete po vhodných prípravkoch, hojenie jaziev významne urýchlite.

Silikónové implantáty spôsobujú ovísanie

Nie, nie ovísanie prsníkov nespôsobuje zväčšenie poprsia no jednoduchá fyzika. Gravitácia pôsobí na všetky ženy a je len na nás ako sa s ňou popasujeme. Tie obdarovanejšie z nás, však majú bohužiaľ  väčšiu predispozíciu na ovísanie prsníkov. Väčšie preto nie vždy znamená lepšie. Pomôcť si však môžete pravidelným cvičením a správnym držaním tela.

Augmentáciu pŕs môže vykonať akýkoľvek chirurg

Posledný, no najpodstatnejší krok hovorí o voľbe lekára. I keď je chirurgov nie je málo, vždy si vyberte niekoho, kto má množstvo skúseností.  Dôverovať  by ste preto mali len skutočne osvedčenému odborníkovi. Referencie nájdete i na internete, no spoľahnúť by ste mali najmä na osobné odporúčania vášho okolia. Predísť tak môžete  zbytočným, nebezpečným komplikáciám.

Aké máte vy skúsenosti so silikónovými implantátmi?

Ak sa už dlhšie pohrávate s myšlienkou zväčšenia prsníkov, potom veríme, že tento článok oceníte. Je len na vás, zvoliť si čo je pre vás to pravé, no ak poznáte iné „overené“ tvrdenia, budeme radi, keď sa s nami o ne podelíte v komentároch. Prípadne, ak naozaj váhate, môžete to najprv skúsiť prirodzenou formou. A ak sa potom rozhodnete pre silikónové implantáty, budete vedieť, že ste skúsili všetko. 

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva