Prvá pomoc pri trávení – Omladnut.sk

Prvá pomoc pri trávení

Ešte skôr, ako prídu Vianoce a vy absolvujete maratón rodinných návštev, nemali by ste zabudnúť na trávenie. Najkrajšie sviatky v roku dajú zabrať nielen peňaženke, ale aj tráviacemu traktu. Všade musíte ochutnať trošku šalátu, kúsok ryby, kapustnice či koláča… A vaše telo má potom čo robiť so spracovaním toľkých dobrôt. Aj keď len raz za rok. Narovinu si priznajme, že počas roka si všetky tieto chutné jedlá nedoprajeme, takže keď už príde TEN ČAS, užijeme si to naplno sediac na pohovke a očami nalepenými na rozprávkach.

Našťastie nemusíte riešiť žiadne drastické zásahy do trávenia. Máme pre vás dva prírodné tipy, ktoré vám pomôžu aj v najťažších chvíľach.

Niet nad prírodu

Ani pri problémoch s trávením nás príroda nesklamala. Výživový doplnok na podporu trávenia na báze Aloe vera bol vyvinutý pre komfortné užívanie so zachovaním maximálneho účinku. Tablety majú v sebe všetky priaznivé účinky šťavy z Aloe Vera. Sú praktické, trvanlivejšie a vysoko účinné. Aloe vera totiž povzbudzuje metabolizmus, posilňuje imunitný systém, pomáha pri vyčerpanosti, a navyše zvyšuje aj odolnosť voči psychickej záťaži. A železné nervy budeme najmä tesne pred sviatkami určite potrebovať. Ak aj väčšie problémy s trávením nemáte, môžete napríklad šťavu z Aloe vera a Noni využiť len ako podporu imunity v chladných zimných dňoch.

Na druhej strane sa často stretávame s tým, že aj napriek všetkému (zdravá strava, príjem vlákniny atď) máme problémy s pravidelným vyprázdňovaním. 100% prírodný výrobok s obsahom Aloe vera napomáha zlepšovať fyziologickú funkciu čriev, vďaka čomu sa vám uľaví. Colon Cleanse je bez umelých farbív, kvasníc, sóje, lepku a geneticky modifikovaných organizmov. Je to čistá zmes bylín vo forme prášku. Všetky prípravky sú v kvalite ESI, čo znamená, že obsahujú najvyššiu možnú biologickú hodnotu použitých bylín.

Ale aj napriek tomu nezabudnite, že ani prírodná pomoc pre vaše telo nie je náhrada liekov, či lekárskej starostlivosti a tiež nenahrádza pestrú stravu. Viac informácií o “Aloe prírodníkoch” nájdete na arun.sk.

foto: Photl.com a archív

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.