Nové vlasy v zime? Áno! – Omladnut.sk

Nové vlasy v zime? Áno!

Zima je obdobím, ktoré mnohé ženy nemajú rady, keďže nízke teploty a mráz nepriaznivo pôsobia na ich pleť i vlasy. Je však zbytočné hovoriť,  že zimu treba len nejako „prežiť“ a nestarať sa patrične o svoj zovňajšok.

Ľudia sú krásni bez ohľadu na to, aké je práve počasie a toho by ste sa mali držať aj vy. Takže aj počas zimy sa o samú seba môžete patrične starať, verte, že tým potešíte samú seba i tých, ktorých máte rada. Začať môžete od oblečenia a skončiť napríklad pri vlasoch, ktoré sme spomenuli v nadpise. Aj v zime si môžete dať novú farbu na vlasy, ktorá všetkým doslova vyrazí dych!

Skúste niečo netradičné

Paradoxne, zima akoby praje tomu, aby ste pri farbení vlasov skúšali nové veci. A prečo? Ak nebudete spokojná, viete svoj účes jednoducho skryť pod kapucňu alebo čiapku a nikto sa nebude nič pýtať. Ale to bolo trošku z úsmevnejšieho súdka, poďme sa radšej baviť vážnejšie. Každopádne, v zime môžete skúsiť aj netradičnú farbu na vlasy. Napríklad ak ste si dlhé roky farbili vlasy na blond, skúste v zime niečo tmavšie, čo sa aj hodí na aktuálne počasie. Súčasné farby na vlasy dokážu divy, pričom v ponuke už máte naozaj doslova všetky farby od výmyslu sveta.  Stačí, aby ste zapojili svoju vlastnú fantáziu a prišli na farbu, ktorá sa vám bude najlepšie hodiť.

Očarte svoje okolie

Letný outfit má svoje pre a proti, rovnako aj ten zimný. Ak však máte vkus a štýl, tak viete byť okúzľujúca a nádherná aj v zimnom outifte, keď je vonku mínus päť stupňov pod nulou. Súčasťou outfitu je okrem oblečenia samozrejme aj váš účes. Takže, dobrá rada – predtým, než sa dáte ostrihať a nafarbiť si vlasy na zimu, pozrite si, aké máte na zimu pripravené oblečenie. Bude totiž fajn, ak oblečenie s vlasmi bude ladiť. Výsledný efekt potom môže byť vskutku parádny a vy vyzniete ako tá žena, ktorou chcete skutočne byť.

Určite pri úprave vlasov u kaderníčky myslite aj na to, že v zime sa skrátka občas nevyhnete tomu, že budete musieť skryť vlasy pod čiapku či kapucu. Skúste teda účes prispôsobiť tak, aby skrátka odolal vrtochom nepríjemného a mrazivého zimného počasia.

Nemusíte ísť nutne do obchodu

Ak sme vás zaujali možnosťami úprav vlasov na zimu, tak vedzte, že farby na vlasy už si nemusíte nutne kupovať v obchode či u kaderníčky. Navyše očakávame, že počas zimy sa vám prirodzene nebudete chcieť ísť von do snehu a mrazu. V súčasnosti si už na internetovom obchode Deliashop.sk pohodlne a bez problémov zakúpite farby na vlasy, a to farby od výmyslu sveta. Sama sa môžete realizovať a vyberať, aká farba sa vám bude najviac páčiť a hodiť. Takýto nákup vám ušetrí cenné peniaze a hlavne čas, ktorý potom môžete využiť oveľa zmysluplnejšie než behaním po klasických obchodoch a hľadaním farieb na vlasy či iných doplnkov.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.