Nová generácia líčenia od L'Oréal Paris – Nude Magique Eau de Teint a Blur Cream – Omladnut.sk

Nová generácia líčenia od L\’Oréal Paris – Nude Magique Eau de Teint a Blur Cream

L\’Oréal Paris predstavuje novú generáciu líčenia – úplne revolučnú zmenu pri aplikácii make-upu, ktorá dodá pleti dokonalý a úplne prirodzený vzhľad pri letných “nude look”. Môžete si vybrať buď ľahkú textúru make-upu Eau de Teint v elegantnom sklenenom flakóne inšpirovanom parfumami alebo praktický Blur Cream, ktorý môže slúžiť ako retuš alebo báza.

Eau de teint je unikátny druh make-upu, ktorý sa ľahko rozotiera a nanáša pomocou prstov. Jeho ultraľahké zloženie, ešte ľahšia ako voda, je ideálne pre perfektný “nude” vzhľad pleti nielen v letných mesiacoch. Chic balenie bolo inšpirované parfumom – stačí naniesť kvapku na špičku prstov a rozotrieť. Na celú tvár stačí iba niekoľko kvapiek, vďaka ľahkej textúre sa make-up ľahko rozotrie do stratena. Jedinečné zloženie obohatené o oleje potom zaistí dokonalé krytie s jemným nádychom zvoleného farebného odtieňa.

Eau de Teint je k dispozíciií v širokej obchodnej sieti v 4 farebných odtieňoch, od júna 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 9,90 EUR*.

Medzi revolučné novinky patrí aj Nude Magique Blur Cream – 100% maskuje viditeľné póry a zakrýva nedokonalosti pleti. Naviac má hodvábnu textúru, ktorá umožňuje ľahké nanášanie aj rozotieranie. Po aplikácii je pleť jemnejšia a pôsobí jednotným dojmom. Nude Magique Blur Cream možno použiť buď samostatne pre veľmi prirodzený vzhľad alebo napríklad spolu s Eau de Teint ako bázu.

Nude Magique Blur Cream je k dispozícií v širokej obchodnej sieti v 2 farebných odtieňoch, od júna 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 9,90 EUR.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.