Nová dávka omladzujúcej energie pre vašu pleť sa volá ScarLet RF – Omladnut.sk

Nová dávka omladzujúcej energie pre vašu pleť sa volá ScarLet RF

Menej bolesti, žiadne vedľajšie účinky, bez výpadku v zamestnaní či spoločenskom kontakte môžete byť už dnes oveľa krajšia. Ako sa to dá? Pomocou minimálne invazívnej frakčnej rádiofrekvenčnej metódy ScarLet RF. Dokáže dodať veľkú energiu do cieľovej oblasti, napríklad oblasť očí na tvári, stredná časť tela, ochabnuté častí líc, či sánky.

 

Pre koho?
Ošetrenie je vhodné pre ženy aj mužov, ktorí majú problém s ochabnutou pokožkou tváre a krku, poklesnutými kontúrami, rozšírenými pórmi, aktívnym akné a vráskami.

Ako funguje?
ScarLet RF je mikroihličková intracelulárna bipolárna rádiofrekvencia určená pre omladenie pleti. Využíva technológiu Shock Free a pomocou 25 mikroihličiek zavedených do pokožky priamo ku kolagénovým a elastínovým vláknam vyhladzuje vrásky a zároveň vypína pokožku. Má počítačom kontrolovaný prienik tepelnej energie do hlbokej vrstvy epidermis. Povrch pokožky je minimálne narušený a ošetrenie je bezbolestné. Liftingový efekt je viditeľný ihneď po prvom ošetrení a zintenzívňuje sa v priebehu 3-4 týždňov. Ošetrenie, ktoré je vhodné pre všetky typy pleti možno absolvovať ambulatne a nie je pri ňom potrebná anestézia.
U nás môžete zákrok absolvovať v súkromnej klinike plastickej chirurgie, estetickej a laserovej medicíny Esthetic v Bratislave. www.esthetic.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.