Namiešajte si vlastný 24-hodinový energetický kokteil – Omladnut.sk

Namiešajte si vlastný 24-hodinový energetický kokteil

Značka JUVENA je vo svete kozmetiky pojmom kvality a inovácii v omladzujúcej starostlivosti. Skúmaniu pleti a procesov spôsobujúcich jej starnutie sa venuje viac ako 50 rokov. Pokiaľ hľadáte omladenie a nekomplikovanú 24 hodinovú starostlivosť, práve pre vás je určená nová línia SKIN ENERGY. Je vhodná pre všetky typy pleti na deň aj noc. Línia ponúka odpoveď na otázky hydratácie a revitalizácie. SKIN ENERGY ponúka zásobu energie a vitality pre pleť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Navyše si teraz môžete dopriať luxus tejto značky prostredníctvom novej línie za priaznivé ceny.

Obsahuje výťažky vzácneho hodvábu a koncentrovanú silu prírody načerpanú z vybraných olejov a rastlinných výťažkov. Koncept prísunu energie vylepšuje technológia SkinNova SC Technology, ktorá spolu s účinnými látkami vytvára dokonalé prostredie pre vývoj buniek, zvyšuje vitalitu a energiu vlastných kmeňových buniek pleti, súčasne chráni pred UV žiarením.

Línia obsahuje:

Moisture Cream

Hydratačný krém pre normálnu pleť. Vytvorený pre normálnu pleť, ktorá potrebuje obnoviť vlhkosť a energiu.Používa sa ráno, alebo večer v kombinácii so sérom, prípadne Aqua Recharge Gel. Vyhládza, zjemňuje, ošetruje a zásobuje pleť mimoriadnou dávkou energie a hydratácie. Výťažky z hodvábu zvláčňujú, rastlinné oleje ošetrujú.
Obsah: 50 ml, Cena: 45 EUR

 

Moisture Cream Rich
Intenzívny výživný krém pre suchú pleť. Hutnejšia textúra a vyšší obsah vzácnych rastlinných olejov vyživujú suchú pleť. Zásobujú ju dávkou hydratácie, podprorujú jej prirodzené fungovanie a samoobnovu. Výťažok z rododendronu prebúdza kmeňové bunky pleti a podporuje tvorbu nových buniek. Skin Nova Technology vytvára ideálne prostredie pre rast a delenie buniek, optimalizuje ich fungovanie.
Obsah: 50 ml, Cena: 45 EUR

 

Moisture Eye Cream
Hydratačný očný krém pre každý typ pleti. Ľahká gélová textúra osviežuje, bojuje proti linkám, vráskam, opuchom a kruhom v očnom okolí. Prináša nekomplikovanú starostlivosť, hydratáciu, vypnutie a vyhladenie pleti v očnom okolí. Vysoko aktívny kokteil rastlinných výťažkov (nechtík, Centella Asiatica, listnatec tŕnitý) spolu s provitamínom B5 prináša pleti novú energiu a starostlivosť.
Obsah: 15 ml, Cena: 34 EUR

 

Aqua Recharge Gel
Koncentrovaný hydratačný krémový gél pre všetky typy pleti. Používa sa ako bežná starostlivosť pre zmiešanú / mastnú pleť (ráno & večer), ako koncentrát pri potrebe špeciálnej hydratácie, alebo ako hydratačná maska. Obnovuje zásoby energie v pleti, posilňuje jej prirodzené fungovanie a rozjasňuje. Extra dávka kyseliny hyalurónovej zabezpečí maximálny príval energie.
Obsah: 50 ml, Cena: 45 EUR
Všetky krémy línie majú ľahučké textúry, príjemné vône a priaznivé ceny.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.