Najúčinnejšie LPG – Omladnut.sk

Najúčinnejšie LPG

Nové bratislavské štúdio krásy FOR BODY ponúka svojim zákazníkom kvalitné služby v príjemnom prostredí. Štúdio sa zaoberá poskytovaním kompletných kozmetických služieb nielen pre pleť, ale poskytuje starostlivosť o celé telo. V ponuke nájdete vibračnú plošinu DKN, Simply Belt pre ploché bruško a štíhly pás, taktiež analýzu celého tela. FOR BODY poskytuje aj ošetrenie pleti, masáže a kadernícke služby.

 

 

Centrum poskytuje aj prístrojové ošetrenie tela a tváre. Ako jediné štúdio v Bratislave používa LPG LIPOMASSAGE s najnovším modelom CELLU M6 INTERGRAL, ktorý má o 30  percent lepšiu účinnosť ako jeho predchádzajúce modely. LPG CELLU M6 INTERGRAL je prístroj určený na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva, dokáže uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky, ktorý sa nedá sa odstrániť cvičením, diétou ani liposukciou.

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu. Podstupoval intenzívne masáže, ktoré mu výrazne pomohli v zotavení. Na základe osobných skúseností s konkrétnymi masážami skonštruoval prístroj, ktorý nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

www.forbody.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.