Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

Na pohyb nepotrebujete telocvične – nabite sa energiou v prírode

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2021-11-10 14:52:18

Nadšenci fitness a športu to posledné dva roky nemali vôbec jednoduché. Fitness centrá boli väčšinu času zatvorené, a tak si ľudia nemohli dovoliť ranné posilňovanie či skupinovú jogu, zumbu alebo jumping. Faktom je, že kto chce, nájde si spôsob na cvičenie v každom ročnom období a za akýchkoľvek podmienok.

Jar, leto či jeseň sú ideálnymi obdobiami na cvičenie vonku a vďaka čerstvému vzduchu zregenerujete okrem svojho tela aj myseľ. Pobyt v slnečnom počasí vonku prospieva celkovému stavu organizmu a imunite. Ak sa vám však zunoval klasický beh po rovine, môžete vyskúšať terénny beh v prírode s monitoringom telesných funkcií.  

Prehľadný záznam športových aktivít, monitorovanie trasy, vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií tep, prestávky a mnohé iné funkcie môžete sledovať v prehľadnom menu v aplikácii CARNEO FIT, ktorú zdarma stiahnete k inteligetntým hodinkám CARNEO.

Prečo športovať s inteligentnými hodinkami so športovou funkciou

Väčšina moderných, aktívnych športovcov v súčasnosti využíva fitness hodinky a fitness náramky s GPS. Fitness hodinky majú obrovské množstvo benefitov, ktoré môžete využiť práve na športovanie alebo monitoring telesných funkcií. Vďaka prepojeniu s mobilnou aplikáciou CARNEO FIT získate neoceniteľného kondičného trenéra, ktorý vás dokonca upozorní nielen na počet spálených kalórí, ale aj telesné hodnoty ako prekročnenú frekvenciu tepu, vysoký krvný tlak, nízke hodnoty okysličenia krvi ako aj úroveň stresu a mnohé iné užitočné funkcie. V prípade modelu CARNEO G-Cross Platinum sa nestratíte vďaka zabudovanému kompasu, s ktorým si dokonca môžete zahrať aj outdoorovú hru geocatching.  Ide o celosvetovú hru, v ktorej ľudia hľadajú v prírode tzv. kešky (skrýše), do ktorých sa ukladajú rôzne malé predmety, ako napríklad magnetky, listy s odkazmi, odznaky, postavičky. Súradnice každej skrýše nájdete na oficiálnej internetovej stránke geocaching.com, kde sa nachádzajú podrobné informácie o miestach a fórum s reakciami ľudí. Ak ste sa rozhodli hľadať kešku a máte potrebné súradnice, môžete ju ísť hľadať. Nevyhnutnou súčasťou hľadania bude mapam a kompas alebo navigácia.

Medzi ďalšie výhody fitness hodiniek a náramkov patrí monitorovanie telesných funkcií a bohatá ponuka športových režimov. Ak si lámate hlavu nad výdržou batérie, nemusíte sa báť, hodinky vydržia nabité približne päť až desať dní. Vhodným kúskom pre každého je práve fitness náramok Carneo G-FIT+ s GPS, ktorý má jednoduché ovládanie, je pohodlný, multifunkčný, má spoľahlivý navigačný systém a široký výber funkcií. Dámy a dievčatá určite ocenia dámske fitness hodinky, ktoré majú navyše menštruačný kalendár.

Najnovšie články

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy