Miesto, kam chodia dovolenkovať svetové celebrity máme dve hodiny letu – Omladnut.sk

Miesto, kam chodia dovolenkovať svetové celebrity máme dve hodiny letu

Talianska Sardínia bola donedávna ostrovom, ktorý neobliehali turisti a dovolenkári. Skvostnú prírodu tohto ostrova si užívala len smotánka a ceny boli o 50 až 100 percent vyššie. Dnes už je prístupná všetkým. Pozývame vás pozrieť sa  do letoviska Porto Cervo, ktoré je obľúbené najmä celebritami.

Sardínia je preslávená svojimi plážami a smaragdovo modrým morom. Príroda je tu skutočne skvostná a navštíviť môžete aj doslova panenské pláže, na ktorých sa vám bude zatajovať dych úchvatnými farbami mora, piesku prírody. Porto Cervo je malé mestečko na severe Sardínie s prístavom, v ktorom kotvia tie najluxusnejšie jachty aké si viete predstaviť. Námestie je plné drahých butikov renomovaných značiek. Atmosféra je komorná ale jedinečná, honosné sídla a hotely sú poskrývané medzi stromami a celebrity sa slnia na súkromných plážach. Ukazujú na nich nielen svoje krivky, ale najmä drahé šperky. Práve tu organizoval svoje preslávené večierky Silvio Berlusconi, stretnúť ste tu mohli alebo môžete Georga Cloonyho, Brada Pitta, Denzela Washingtona, Brucea Willisa, Lennyho Kravitza, Eltona Johna, Catherine Denevue či Brigite Bardot. Sardíniu si zamilovaj tiež šéf F1 Flavio Briatore a ruský oligarcha Roman Abramovič.

Do Európskeho Karibiku, ako Sardíniu volajú sa dostanete lietadlom z Bratislavy za necelé dve hodiny. Dnes už je na výber pre dovolenkárov množstvo možností rôznych kategórií. Tipy nájdete na www.satur.sk. My vám ponúkame pohľad do mestečka Porto Cervo, do výkladov vychytených značiek i do prístavu, v ktorom kotvia luxusné jachty.

Výklad MIU MIU

Značka PRADA

Sídlo Roberta Cavalliho

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.