Michaela Čobejová absolvovala jedinečný zákrok s jediným prístrojom v Európe – Omladnut.sk

Michaela Čobejová absolvovala jedinečný zákrok s jediným prístrojom v Európe

Herečka Michaela Čobejová má za sebou ošetrenie pokožky unikátnym prístrojom, ktorý je prvý v Európe. Dokáže ošetriť až 30 rôznych diagnóz.

„Po ošetrení sa cítim fantasticky a obrovskou výhodou je, že efekt lasera vydrží tak dlho. To je pri mojom zaneprázdnenom životnom štýle veľkým plus,“ zhodnotila  Michaela. Špičkový laser Lumenis M22 majú ako vôbec prvý v Európe, v Inštitúte estetickej medicíny v Pezinku. Oproti iným laserom tohto typu vyniká nielen rýchlosťou použitia, ale aj viditeľnosťou výsledkov. Kým boli pacienti kvôli podobným zákrokom vylúčení na týždeň zo spoločenského života, vďaka Lumenis M22 sa táto doba skráti na dva dni. „Laser predstavili len v novembri na veľtrhu vo Frankfurte a my sa veľmi tešíme, že ho môžeme tak rýchlo využívať aj u nás. Je to totiž skutočne výnimočný laser, vďaka ktorému sa pokožka na rozdiel od ostatných prístrojov obmieňa iba dva dni a na tretí už pacienti môžu nastúpiť do práce,“ vysvetľuje výnimočnosť prístroja lekárka Alena Pallová.

Ošetrenia už absolvovali aj ďalšie známe tváre napríklad Andrea Heringhová, Veronika Husárová, či Peter Kočiš.

LUMENIS M22 predstavuje multiaplikačnú platformu pre ošetrenie pokožky a depiláciu a podľa 80 klinických štúdií zaručuje lepšie výsledky. Spája technológiu troch modulov, čo zabezpečuje jeho multifunkčnosť, účinnosť a rýchlosť. Jednoducho si poradí s jazvami po akné, jazvami po chirurgických zákrokoch, dischrómiou, melazmou, vyhladením pokožky, strií, či vrások.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.