Dokonalá pleť už za 5 sekúnd s Garnier Perfect Blur – Omladnut.sk

Dokonalá pleť už za 5 sekúnd s Garnier Perfect Blur

Najväčším prianím žien po celom svete je mať dokonalú a mladistvo vyzerajúcu pleť bez akýchkoľvek nedokonalostí, rozšírených pórov či vrások. Teraz sa im tento sen môže spoločne s Garnier splniť za menej ako 5 sekúnd!  Garnier prináša jedinečnú retušujúcu bázu Perfect Blur, ktorá retušuje nedokonalosti, zmatňuje pleť a odstraňuje známky starnutia. Nová generácia starostlivosti o pleť sa vďaka svojim jedinečným výsledkom stala hitom nielen v USA, ale aj po celom svete. Perfect Blur je na rozdiel od make upu bezfarebná a dosiahne dokonalého a zjednoteného vzhľadu aj bez použitia farebných pigmentov.

Optický efekt pre dokonale vyzerajúcu pleť

Kúzlo Garnier Perfect Blur retušujúca starostlivosť spočíva v špeciálnom inovatívnom zložení, ktoré funguje ako zjemňujúca báza a spolu s jemnými čiastočkami odrážajúcimi svetlo vytvára efekt opticky dokonalej pleti. Po rannej aplikácii denného krému stačí bázu naniesť a behom 5 sekúnd vyzerá vaša pleť dokonale, vyhladená a mladistvo.  To všetko bez farebných pigmentov či použitia makeupu.

Okamžité a ohromujúce výsledky retušujúcej starostlivosti od Garnier boli overené aj pomocou klinickej štúdie technológií Chromasphere, ktorá simuluje denný slnečný svit. V kombinácii so špeciálnou kamerou a softvérom objektívne vyhodnocuje účinnosť starostlivosti, viditeľnosť vrások a nedokonalostí. Taktiež dokáže zmerať rozjasnenie pleti.

Okamžité výsledky retušujúcej starostlivosti Perfect Blur:*

–          38% menej viditeľnejšie vrásky

–          38%  menej viditeľnejšie póry

–          41% jemnejšia pleť

–          41% vyššie rozjasnenie pleti

Ženy ktoré novú retušující starostlivosť testovali okamžite prepadli jej kúzlu už po jednej aplikácii. Vrásky, zväčšené póry, nedokonalosti aj prílišný lesk zmizli a pleť vyzerala znateľne mladšia.

Skúsenosti žien s Garnier retušujúcou starostlivosťou :

Ihneď po aplikácii:

98% cítilo, že ich pleť bola jemnejšia

86% poznalo, že póry boli okamžite menej viditeľné

92% získalo pocit farebne zjednotenej pleti

94% potvrdilo, že ich pleť vyzerá lepšie

Aj v priebehu dňa účinky pretrvávali:

96% potvrdilo, že ich pleť zostala jemná celý deň

82% malo póry menej viditeľnejšie

88% ocenilo zjednotenie pleti

94% obdivovalo dokonalú pleť po celý deň

Vyskúšajte aj vy retušujúcu starostlivosť od Garnier a už za 5 sekúnd môže byť vaša pleť krajšia, opticky dokonalá a mladšia na pohľad.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.