Líčenie jeseň/zima 2014/15 od SOTHYS Paris je rafinované a zmyselné – Omladnut.sk

Líčenie jeseň/zima 2014/15 od SOTHYS Paris je rafinované a zmyselné

Líčenie na sezónu jeseň/zima 2014/15 od SOTHYS Paris charakterizuje parížska rafinovanosť, bohémsky chic štýl a hlboké a sýte farby. V limitovanej edícií produktov nájdete perleťový závoj, tiene, líčka, laky na nechty, nadčasovú hnedú ceruzku a intenzívny rúž.

Perleťový závoj má ľahkú textúru, je jemne transparentný a zahalený v nádherne ženskom flakóne, inšpirovanom minulosťou. Je určený na prežiarenie krku, tváre a dekoltu. Očné tiene sú v perleťovom alebo matnom prevedení. Majú príjemnú krémovú textúru a prispôsobiteľné krytie. Matný tieň je v nadčasovej hnedej farbe a e vhodný pre každú ženu. Perleťový smaragdový je základným trendom pre sofistikované líčenie. Použitie je možné na sucho alebo na mokro.

V jemnej textúre sú aj rozžiarujúce líčka. Sofistikovaný koralový odtieň dodá vašej pleti okamžite zdravý vzhľad aj počas zimy.

Nadčasová hnedá ceruzka umocňuje rôzne štýly líčenia.

Rúž Rouge intense Sothys majú krémovú textúru, saténový vzhľad a stredné prekrytie. Perám dodajú komfortný pocit. Vyživujú pery a majú tiež dlhotrvajúci vzhľad.

Poslednou bodkou sú laky na nechty v béžovej a intenzívne červenej farbe. Ich aplikácia je ľahká vďaka plochému zaoblenému aplikátoru.

Sezónna kolekcia dopĺňa stálu ponuku produktov. Viac info na www.sothys.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.