Namixujte si vysnený bežecký outfit – Omladnut.sk

Namixujte si vysnený bežecký outfit

Japonská značka Mizuno je na svoje produkty špičkovej kvality veľmi hrdá reprezentuje jedinečnú kultúru a tradíciu Japonska. Nová Heritage kolekcia oblečenia pre relaxáciu a voľný čas doplňuje sortiment športového oblečenia.

Vyznačuje se pohodlnými strihmi a jedinečnou kvalitou prírodného materiálu. Kolekcia oblečenia Heritage – to sú mikiny s kapucami, tepláky a tričká voľnejšieho strihu, ktoré sú ušité zo 100 % bavlny so špeciálnou úpravou pre príjemné nosenie. Nová kolekcia je ako stvorená pre odpočinok a relaxáciu!

Odmeňte sa!
Patríte medzi tie, ktoré se k pohybu musia priam nútiť? S každým prekonaným cieľom sa odmeňte. Kúpte si pekný športový kúsok oblečenia!
Výhovorky tak pôjdu stranou a navyše v kvalitnom bežeckom oblečení sa športuje jedna radosť! Tohtoročná dámska kolekcia je plná farieb a potlačí, jednotlivé kúsky môžete kombinovať, ako sa vám len zapáči! Topy, tričká alebo športové podprsenky sa hodia ku športovej sukni, legínam, ale aj šortkám. Všetky kúsky vďaka Mizuno Drylite® technológií odvádzajú z tela vlhkosť a udržujú optimálnu mikroklímu, bezšvové prevedenie zvyšuje pohodlie pri nosení. Aby sme nezabudli, modely sú zabezpečené Mizuno NightLite™ reflexným logom pre bezpečný beh!

Kompletnú kolekciu nájdete na www.mizuno.term.cz

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.