Skôr ako sa stalo módou, bolo POLO len športom – Omladnut.sk

Skôr ako sa stalo módou, bolo POLO len športom

Už celý rok sa môžeme tešiť z toho, že sa na našom trhu objavila svieža značka so športovým duchom. Vďaka nej sme získal vášeň pre hru pólo, ale aj pre topánky a kabelky značky U.S. POLO ASSN. Každá kolekcia zachytáva pravosť tohto športu z ktorého dýcha klasický americký štýl – slávny po celom svete, pohodlie, ležérnosť a elegancia. Móda vyzdvihla pólo z radov športov do sveta, kde sa cení štýl, umenie kombinovať a kde byť IN známená výhru.

U.S.POLO ASSN. jar/leto 2012

S U.S. POLO ASSN. očakávajte teplé jarné dni. Pohodlné celokožené mokasíny sú ozdobené jemným prešívaním, alebo si môžte vybrať mokasíny s typickým prepletaním po obvode celej topánky. Nová sezóna bude v znamení pohodlnej chôdze na vysokej nohe. Precízne prepracované dreváky rôznych druhov môžu oživiť outfit s obyčajnými džínsami, alebo korunovať vašu ženskosť vhodne zvolenými šatami. Výrazné budú aj sandále na platforme z prírodných materiálov – sisal alebo kanvas.

Kabelky z kolekcie jar/leto 2012 vychádzajú z prírodných tónov, tak ako topánky. Avšak ich farebná škála postupuje aj do výraznejších odtieňov oranžovej či tyrkysovej. Aj na túto sezónu je najviac zastúpený typ shopping bag ozdobený postavou hráča póla. Novým prvkom je potlač fotografií zo zápasu. Autori sa v novej kolekcii pohrali aj s detailami. Modro – biele kabelky z vodeodolného materiálu zaujmú vtipným príveskom v tvare palice a lopty na pólo

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.