KVALITNÝ SPÁNOK VĎAKA PRÍRODNÝM ZDROJOM – Omladnut.sk

KVALITNÝ SPÁNOK VĎAKA PRÍRODNÝM ZDROJOM

Cieľom spoločnosti Magniflex je kvalitný spánok zákazníkov, ktorý prispieva k duševnej i fyzickej pohode. Ruka v ruke s prírodou preto odborníci talianskeho výrobcu navrhli rad matracov pri ktorých výrobe boli plne využité prírodné zdroje. Kolekcia Geoethic spája harmóniu odpočinku so silou prírodných zložiek a uvítajú ju tak zástancovia bio produktov, ako aj alergici.

 

 

Líniu Geoethic vyrobenú z organickej bio bavlny tvorí niekoľko typov matracov a vankúšov, ktoré sa pýšia 100 % prírodnými poťahmi z bambusu, bavlny a ľanu. Majú antibakteriálne a antialergické účinky a neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. „Požiadavkou našich zákazníkov boli 100% prírodné poťahy, preto sa talianska spoločnosť Magniflex rozhodla dať odpočinku nový kvalitnejší a zdravší rozmer, čoho výsledkom je ekologický rad matracov a vankúšov Geoethic,“ vysvetlil odborník na zdravý spánok  Július Vrábeľ. Zároveň doplnil, že súčasťou vysokokvalitných matracov sú patentované peny Ecogreen a Geomemory, ktoré zabraňujú bolestiam chrbta, svalovým problémom a podporujú krvný obeh. Tie sú navyše obohatené o prísady bohaté na esencie z aloe alebo o proteíny sóje. Inovovaná kolekcia Geoethic je rozdelená podľa druhu poťahu. Každý rad ponúka výber z niekoľkých matracov, podľa požiadaviek a náročnosti klienta. Matrace majú nosnosť 150 kg a záruku na jadro 12 rokov, pričom spoločnosť Magniflex využíva revolučné vákuové balenie, patentované v roku 1986. „Vývojové oddelenie dokázalo vyvinúť poťah bez prímesi polyesteru, takže bol odstránený aj problém s vákuovým balením,“ priblížil Július Vrábeľ. Balenie garantuje hygienický prevoz matracov a zmenšenie o 90% objemu, pričom matrac po rozbalení opäť získa svoj pôvodný tvar.

Bambus: Prepojte telo a myseľ s energetickou silou bambusového lesa!

Výber prírodných surovín, spracovaných v súlade s ochranou životného prostredia, je jedným zo zásadných princípov smerovania kolekcie Geoethic. Jedinečné vlastnosti prírody využili odborníci z Magniflexu pri výrobe matracov s poťahmi z bambusového vlákna. Výnimočné absorpčné vlastnosti a priedušnosť v kombinácii so schopnosťou rozpúšťať vlhkosť a antibakteriálnym účinkom povyšujú bambus na neodmysliteľný prvok kvalitných matracových systémov. Matrace Bamboo Chic (výška 20cm) a Bamboo Extreme (výška 22 cm) sú hypoalergénne a odolné voči roztočom. Matrace obsahujú penu Ecogreen, Bamboo Chic Soft a Bamboo Extreme sú navyše obohatené o proteíny sóje. Sója blahodarne prispieva ku zdravému odpočinku celého tela, extrakty zo sóje pôsobia protizápalovo, majú vysoké antioxidačné účinky a vplyvom na rast buniek omladzujú pokožku celého tela. Sójové mikrokapsule sú umiestnené v poťahovej látke a pri kontakte tela s povrchom poťahu sa uvoľňujú.

Bio bavlna: Žite v harmónii s prírodou a objavte pocit telesnej a duševnej pohody!

Používanie bio bavlny bez chemických pesticídov a herbicídov ocenia najmä alergici. Matrace s poťahmi z bio bavlny z kolekcie Geoethic sú príjemné na dotyk a vďaka anatomickým a ergonomickým vlastnostiam zabezpečujú správnu polohu chrbtice, kĺbov a svalov. Matrace sú priedušné, antialergické a majú snímateľné poťahy, ktoré sa ľahko perú. Obsahujú ortopedickú penu Ecogreen s proteínmi sóje a anatomickú pamäťovú penu Geomemory s výťažkami z aloe. Kvalitná pena Geomemory Aloe mení matrac na dokonalý podporný systém, ktorý rovnomerne rozloží telesnú hmotnosť, vďaka čomu dochádza k zníženiu pravdepodobnosti výskytu chorôb krvného a lymfatického obehu.

Ľan: Spánok získa nový rozmer, stane sa pre vás jedinečným zážitkom!

Dokonalú relaxáciu, zdravý a kvalitný spánok ponúkajú matrace s ľanovým poťahom z kolekcie Geoethic. Obsahujú extrakty sóje a aloe, sú známe svojimi liečivými, protireumatickými a antibakteriálnymi vlastnosťami a navyše sú vhodné pre všetkých alergikov. Vyznačujú sa antialergickými účinkami, sú anatomické, ergonomické, mimoriadne priedušné a vďaka snímateľným poťahom sa ľahko udržiavajú čisté.

Vo svete špecifických vlastností jednotlivých vysokokvalitných matracov a vankúšov vás radi prevedú špecialisti zo spoločnosti Magniflex v luxusnom showroome na Karadžičovej ulici 12 v Bratislave, v priestoroch City Business Centra.

www.magniflex-matrace.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.