Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Krása ide cez pleť, oblečenie aj žalúdok

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2019-06-18 07:16:56

Pre starostlivosť o telo je dôležité každé ročné obdobie a človek by sa mal celoročne udržiavať v takej kondícii, aby bol so sebou spokojný. Úprimne si však povedzme, že práve v lete najviac vidno, kto je v akej telesnej kondícii a letné obdobie ukáže naše prednosti, ale taktiež aj nedostatky.

Preto určite stojí za to sa na leto dôkladne pripraviť a naozaj si toto ročné obdobie užiť so všetkým, čo k tomu patrí. Vonkoncom nenarážame na to, že len ľudia s ideálnymi mierami a perfektným oblečením sú pekní. Nie, to určite nie, každý má svoju krásu bez ohľadu na váhu či vek. Ale záleží nám na tom, aby ste sa vy cítili krásne a boli spokojní sami so sebou. A to aj počas leta docielite dôslednou starostlivosťou o svoje telo. Nie nadarmo sa totiž hovorí, že krása ide nielen cez starostlivosť o vlasy a pleť, ale aj cez žalúdok.

Pri aktívnom životnom štýle dôležitý aj jedálniček

Je len pozitívne, že čoraz viac ľudí vo všetkých vekových skupinách sa snaží žiť aktívne. Znamená to, že sa ľudia venujú športu a aktivitám, ktoré prospievajú ich zdraviu. Úprimne – ak chcete prostredníctvom športu schudnúť a cítiť sa ešte lepšie, tak len samotný aktívny životný štýl nestačí. Treba k tomu pridať aj zdravý jedálniček.

To znamená vypustiť ťažké, mastné a nezdravé jedlá, a dať radšej prednosť jedlám s vysokou výživovou hodnotou. A zvlášť v lete je naozaj vhodnejšie jesť ľahšie jedlá, pretože komu by chutilo ťažké jedlo pri tridsaťstupňovej horúčave vonku? Asi naozaj nikomu. V tomto naozaj platí, že krása ide aj cez žalúdok. Stačí si pozrieť aktuálny Kaufland leták, kde nájdete viaceré zdravé, chutné a výživné jedlá, ideálne na letné obdobie.

Pozor na starostlivosť o pleť

V lete sme vystavení silnejším slnečným lúčom a dvojnásobne to platí v prípade, ak radi chodíte k vode na kúpaliská či jazerá. Viacero ľudí si krásu a spálenie pokožky zamieňa za rovnaké veci, pretože sa chcú čo najviac opáliť. Uvedomte si však, že pobyt na prudkom slnku bez opaľovacieho krému je zdraviu nebezpečný.

Takže v lete odporúčame dbať na starostlivosť o pleť prostredníctvom či už opaľovacích krémov, alebo aj pleťových mliek, masiek a podobne. Stačí si prezrieť aktuálny Teta Drogerie leták s viacerými zaujímavými a vhodnými kozmetickými doplnkami na letné obdobie.

Na leto vzdušné oblečenie

A samozrejme, chtiac-nechtiac, krása sa odvíja aj od toho, čo máme aktuálne oblečené. V lete je podstatné to, aby ste nosili pohodlné a vzdušné oblečenie. Čiže odporúčame klásť dôraz na kvalitu a na vzdušné materiály. A konkrétny výber už samozrejme záleží na vašom vkuse. Zaujímavé kúsky nájdete v ponuke Bonprix, ktorú si taktiež viete pohodlne a promptne prelistovať na internetu a nemusíte kvôli tomu nikam osobne chodiť.

PR správa

Najnovšie články

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva