Jeseň ovládne temná romantika – Omladnut.sk

Jeseň ovládne temná romantika

Trendy tejto jesene sa budú predháňať! Lakovaný vzhľad, hadia koža, farebné materiály, komfort i pánsky štýl v dámskom botníku, to všetko prinesie jeseň u Baťu. Aký štýl si podmaní vás?

 

 

Letu kraľovali platformy a inak tomu nebude ani na jeseň. V spojení s dokonalým lakovaným vzhľadom budú jesenné trendy u značky Baťa plnohodnotnou konkurenciou k inšpiratívnym predlohám u Channelu či Prady. Aj v kolekcii týchto dizajnových tvorcov sa tretie módne obdobie roka viaže k vysokým platformám a predĺženým siluetám.

Prichádzajúce obdobie sa ponesie v znamení temnej romantiky. Prvá vlna jesennej kolekcie v predajniach Baťa ponúkne predovšetkým tmavé odtiene, čierne modely, sivé farby a množstvo topánok ladených do tmavých hnedých tónov.

Charakteristickým prvkom jesene je hadí vzor, ktorý osvieži platformy topánok, remienky, ale núdza nebude ani o jednoliate hadie prevedenie s robustnými opätkami.

Výraznou črtou nastupujúcich trendov je zaguľatená špička, ktorá pôsobí nadčasovo a zároveň poskytuje nositeľkám nezameniteľný komfort. Kopíruje totiž prirodzený tvar chodidla a spolu so širokými opätkami poskytuje maximálne pohodlie na celodenné nosenie. Lakovaný look a lakované doplnky sú veľkým trendom súčasnej jesene, ktorá sa zahalí do tmavých tónov.

Nemožno opomenúť doplnky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou dámskeho šatníka. Kabelky sú navrhnuté tak, aby ladili k topánkam a dali sa kombinovať s viacerými modelmi. Majú lesklý povrch a často sú dozdobené kovovými prackami a pútavým patentom, súčasťou niektorých sú hadie detaily alebo kombinovaný materiál.

Pozor súťaž! Kliknite a hrajte s nami o 4 poukážky na nákup v predajniach Baťa

https://www.omladnut.sk/sua-o-4-pokaky-v-hodnote-70-na-nakup-v-predajniach-baa?view=lottery

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.